Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Archive for Серпень 6th, 2018

PostHeaderIcon МОЖЛИВОСТІ ВЕБ-ПОРТАЛУ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

Снігурівське об’єднане управління Пенсійного фонду України нагадує про можливості Веб-порталу Пенсійного фонду України.

А саме, за допомогою ресурсу Ви маєте можливість:

– отримати інформацію про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески з системи персоніфікованого обліку починаючи з 2000 року;

–  переглянути дані власної пенсійної справи без відвідування Пенсійного фонду в будь-який зручний час;

–   сформувати запити на попередню підготовку документів;

–   подати скаргу;

–   записатись на прийом до фахівців Фонду, не виходячи з дому;

– отримати інформацію про стан розрахунків платників з Пенсійним фондом України (для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців).

Крім того, з метою наближення послуг до громадян Пенсійним фондом України постановою правління Пенсійного фонду України від 27.03.2018 № 8-1 внесено зміни до Положення про реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, та проведено відповідне оновлення «Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України» (надалі Веб-портал). Зокрема, впроваджено дистанційне обслуговування громадян (отримання послуг без відвідування органів Фонду):

  • сервіс СМС-повідомлень

   –   сервіс надання електронних документів з підтвердженням QR-кодом;

Підключити послугу СМС-повідомлень можна звернувшись до будь-якого управління ПФУ. Процедура реєстрації займає декілька хвилин, а в результаті Ви зможете постійно отримувати СМС-інформування  Пенсійного фонду щодо призначення особисто Вам пенсії, про проведення перерахуну пенсії, про оновлення або припинення пенсійної виплати, про сплату або не сплату за Вас внесків страхувальником та інші.

З QR-кодом можна отримати наступні електронні документи:

  1. довідку про доходи пенсіонера для призначення субсидій (містить дані про розмір пенсії, без урахування окремих видів виплат);
  2. довідку про доходи пенсіонера;
  3. індивідуальні відомості про застраховану особу (форма ОК-5, містить інформацію про страховий стаж, заробітну плату та сплату страхових внесків страхувальниками);
  4. витяг з Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (Електронний документ з QR-кодом підписано ЕЦП ПФУ і тому, згідно чинного законодавства є аналогом паперового документу, підписаного відповідальною особою в органі Фонду).

Зазначений перелік електронних документів з QR-кодом дійсний для оформлення субсидій, документів у центрах надання електронних послуг, посольствах та консульських установах, для пред’явлення в банківських установах, органах фіскальної служби, територіальних органах міграційної служби тощо.

Пенсійний фонд України запрошує Вас зареєструватись та відвідувати Веб-портал Пенсійного фонду України, а також використовувати його можливості в особистих інтересах та для утримання в актуальному стані персональних відомостей.

Снігурівське об’єднане управління ПФУ Миколаївської області.

PostHeaderIcon Комунальне підприємство “Снігурівський комунальник” інформує

06.08.2018 року підприємством розпочато роботу по відновленню дощової каналізації, яка необхідна для здійснення контролю відведення води з дороги по вулиці Жовтнева.

PostHeaderIcon Театр в житті дитини

        Розвивати творчі здібності дітей – одне із завдань педагогів. Сприяє цьому театралізована діяльність. Гра драматизація дуже впливає на мову дитини. Дитина засвоює багатства рідної мови, його виражальні засоби, використовує різні інтонації, що відповідають характеру героїв і вчинків, намагається говорити чітко, щоб його всі зрозуміли. Формуючи предметне середовище для самостійної театрально-ігрової діяльності, вихователі врахували  рівень підготовленості дітей до участі в ній, продумали  можливі форми її здійснення, театральний ігровий матеріал (персонажі, елементи декорацій), які покликані збуджувати у дошкільників бажання гратися.

          Саме тому 02.08.2018р. діти молодшої групи запросили вихованців групи раннього віку на драматизацію казки “Солом’яний бичок”, яку вони підготували разом з вихователем Огородник Н.Л.,Михайлюченко Н.П.

          Діти із задоволенням виконували ролі казкових персонажів. В нагороду від вдячних глядачів отримали бурхливі оплески.

© Garant Service

Яндекс.Метрика