Липень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер   Сер »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Archive for Липень, 2018

PostHeaderIcon Комунальне підприємство “Снігурівський комунальник”

Комунальне підприємство “Снігурівський комунальник” 31.07.2018 року розпачало поточний ремонт по заміні вуличної водопровідної мережі по вул. Жуковського. Загальна довжина заміни трубопроводу складає 500 м.

PostHeaderIcon Подяка за якісну роботу

PostHeaderIcon Повідомлення RASFF

   Снігурівське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє Вас про те, що відповідно до повідомлення Системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах RASFF від 12 липня 2018 року №2018.1977, у зв’язку із  можливістю зараження бактерією Listeria monoccytogenes заморожених овочів, компанією «Greenyard Frozen Poland Sp z.o.o» (Польща) розпочато процедуру відкликання.

         Крім того, повідомляємо, що ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» розпочато процедуру відкликання харчових продуктів виробництва «Greenyard Frozen Hungary Kft» (Угорщина).

         Згідно ст. 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив на здоров’я людини, та письмово інформувати  компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

 

PostHeaderIcon Липень 2018 року

Про погодження облаштування під’їзду до магазину «Продукти -825» (АТБ-маркет) по вул.Суворова, №1081 в м. Снігурівка

Про видачу гр-ці Добрянській І.М. ордеру на службове жиле приміщення, що розташоване за адресою м. Снігурівка, вул. Суворова, 100, кв. 45.

Про прийняття гр-ки Добрянської І.М. на квартирний облік Снігурівської міської ради.

Про прийняття гр-ки Панкратьєвої А.В. на квартирний облік Снігурівської міської ради.

Про уточнення складу сім’ї Панкратьєва В.О. що перебуває на квартирному обліку Снігурівської міської ради

Про внесення зміни та доповнення до рішення виконавчого комітету від 26.10.2016 року № 160

PostHeaderIcon Порядок денний засідання постійної комісії з питань земельних ресурсів, охорони навколишього середовища на 25.07.2018 року

Початок засідання:  о 14.00 годині

Місце проведення: Снігурівська міська рада

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Снігурівській міській раді для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту (стадіон “Колос”) із земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: вул. Суворова, 57 м. Снігурівка Снігурівського району Миколаївської області та передачу даної земельної ділянки в постійне користування КП “Снігурівський благоустрій”.
 1. Про затвердження детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,0045 га, розташованої по вул. Суворова, 33 в м. Снігурівка Миколаївської області для подальшої передачі в платне користування.
 1. Про затвердження детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,0045 га, розташованої по вул. Суворова, 104 в м. Снігурівка Миколаївської області для подальшої передачі в платне користування.
 1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування релігійній громаді незалежної помісної церкви християн “Велике доручення” орієнтовною площею 0,0270 га та 0,0030 га за адресою: вул. Валерія Бойченка,70, м. Снігурівка Миколаївської області.
 2. Про надання дозволу громадянці України Івановій Л.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: вул. Грушевського, 27 м. Снігурівка Миколаївської області.
 3. Про надання дозволу громадянці України Артимчук Н.Ф. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності за адресою: вул. Шевченка, 90  м. Снігурівка Миколаївської області.
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),на якій розміщується житловий будинок громадянина України Харитонова С.В. за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Котляревського, 4 та передачу даної земельної ділянки у власність.
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),на якій розміщується житловий будинок спільної сумісної власності громадян України Харитонова В.В.та Харитової Л.І. за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. 1-го Травня, 21 та передачу даної земельної ділянки у спільну сумісну власність.
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Лозовській Ганні Григорівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: вул. Черкаська, 3 м. Снігурівка Снігурівського району Миколаївської області.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ “Лайк Інвест” для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель житлової та громадської забудови комунальної власності в м. Снігурівка, вул. Інгулецька, 12/1 Снігурівського району Миколаївської області та передачу даної земельної ділянки в оренду.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок громадянам Ларченко Г.М., Самойленко Л.І., Ларченку О.А. для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Суворова. 1 в м. Снігурівка Миколаївської області.
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину України Шаповалову С.В. для будівництва індивідуальних гаражів із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: вул. Суворова, 15/2 м. Снігурівка, Снігурівського району Миколаївської області та передачу земельної ділянки в оренду.
 10. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Снігурівському автотранспортному підприємству 14830 за адресою м. Снігурівка, Миколаївської області, вул. Суворова,6.
 11. Різне.

 

PostHeaderIcon Увага!

Комунальне підприємство “Снігурівський комунальник” повідомляє, що 24.07.2018 року у зв’язку з  ремонтними роботами буде відсутнє водопостачання на артсвердловині № 109 у мікрорайоні «Сонячний» з прилеглими вулицями до закінчення ремонтних робіт. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

PostHeaderIcon Порядок денний засідання постійної комісії з питань економічної політики, соціального розвитку міста, планування, бюджету та інвестицій на 26.07.2018 року

Початок засідання:  о 14.00 годині

Місце проведення: Снігурівська міська рада

 

 1. Про внесення змін до міського бюджету Снігурівської міської ради на 2018 рік.
 2. Про розгляд листа першого заступника голови райдержадміністрації щодо вирішення питання технічного стану житлового будинку по вул. Бульварна, 3 в м. Снігурівка.
 3. Про розгляд листа голови Снігурівської районної ГО ветеранів, учасників АТО, матерів та дружин військовослужбовців «Разом ми сила» Коцар М.П. щодо обсягу коштів на придбання житла учасникам бойових дій АТО.
 4. Про розгляд листа військового комісара Снігурівського районного військового комісаріату щодо можливості виплат військовозобов’язаним які підписали контракт для проходження військової служби за контрактом або членам їх сімей одноразової матеріальної допомоги.
 5. Різне.

PostHeaderIcon Порядок денний засідання постійної комісії з питань промисловості, торгового та побутового обслуговування, транспорту і зв’язку на 24.07.2018р.

Початок засідання:  о 14.00 годині

Місце проведення: Снігурівська міська рада

 1. Про внесення змін до міського бюджету Снігурівської міської ради на 2018 рік.
 2. Про прийняття рішення «Про затвердження Правил благоустрою території міста Снігурівка».
 3. Про прийняття рішення «Про закінчення робіт з реконструкції покрівлі будинку по вул. Суворова буд. №92 м.Снігурівка».
 4. Про прийняття рішення «Про погодження КП «Снігурівський комунальник» придбання автомобіля».
 5. Розгляд звернення депутата Миколаївської міської ради Закусілова А.М. щодо встановлення на території м.Снігурівка пристроїв примусового зниження швидкості, таких як «лежачий поліцейський», світлофор, дорожні знаки «Пагорб», «Діти».
 6. Розгляд листа Снігурівської РДА щодо створення місць відпочинку населення в зоні вул. Набережної м.Снігурівка.
 7. Розгляд звернення  громадянки Павленко Л.П. щодо ремонту  покрівлі буд №11 по вул. В.Черновола в м.Снігурівка.
 8. Розгляд звернення громадянки Шапавалової Л.П. щодо ремонту покрівлі буд №40 по вул. Центральна в м.Снігурівка.
 9. Розгляд звернень мешканців будинку №46 по вул. Центральна в м. Снігурівка щодо ремонту покрівлі будинку.
 10. Розгляд депутатського звернення Воробйова О.О. щодо стану покрівлі будинку №88 по вул. Суворова в м.Снігурівка.
 11. Розгляд звернення громадянки Табуровської Л.І. щодо виділення житлового приміщення для проживання або капітального ремонту будинку за адресою:м.Снігурівка, пров. Шкільний, 7, кв.14.
 12. Розгляд звернення громадянки Касьяненко Ірини Вікторівни щодо вирішення питання ремонту будинку №3 по вул. Бульварна в місті Снігурівка, який знаходиться в аварійному стані.
 13. Розгляд райдержадміністрації щодо проведення технічного обстеження житлового будинку №3 по вул. Бульварна в м.Снігурівка та виготовлення проектно-кошторисної документації з метою проведення ремонтно-будівельних робіт будинку.
 14. Розгляд звернення Дмитроченко Алли Володимирівни  щодо створення на території шостої дільниці в місті Снігурівка  майданчику для паркуру.
 15. Розгляд звернення громадянина Лемака Олександра Івановича щодо будівництва церковної каплички на території Снігурівської ЦРЛ.
 16. Розгляд звернення громадянина Завгороднього Ігоря Григоровича що ремонту квартири.
 17. Розгляд питання порушеного питання постійною комісією з питань законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та регуляторної політики щодо неналежного санітарного стану автобусів перевізника ФОП Чех Д.А.
 18. Різне.

PostHeaderIcon Про скликання XL позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання.

27.07.2018 року о 10:00 годині в приміщенні Снігурівської міської ради по вул. Жовтнева, 124 відбудеться пленарне засідання XL позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання, на розгляд якої виносяться такі питання:

 • Про закінчення робіт з реконструкції покрівлі будинку по вул. Суворова буд. 92 м. Снігурівка.
 • Про звіт міського голови Голоблі Л.М. про результати фінансово-господарської діяльності Снігурівської міської ради за І півріччя 2018 року.
 • Про організацію звітів депутатів Снігурівської міської ради 7 скликання.
 • Про внесення змін до міського бюджету Снігурівської міської ради на 2018 рік.
 • Про затвердження Правил благоустрою території міста Снігурівка.
 • Про внесення доповнень до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Снігурівської міської ради на 2018 рік, затвердженого рішенням ХХXV позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 30.01.2018р. № 5.
 • Про прийняття проекту рішення ”Про обмеження щодо продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв, вин столових на території м. Снігурівка”.
 • Про погодження комунальному підприємству ”Снігурівський комунальник” придбання автомобіля.

Земельні питання

 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Снігурівській міській раді для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту (стадіон “Колос”) із земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: вул. Суворова, 57 м. Снігурівка Снігурівського району Миколаївської області та передачу даної земельної ділянки в постійне користування КП “Снігурівський благоустрій”.
 • Про затвердження детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,0045 га, розташованої по вул. Суворова, 33 в м. Снігурівка Миколаївської області для подальшої передачі в платне користування.
 • Про затвердження детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,0045 га, розташованої по вул. Суворова, 104 в м. Снігурівка Миколаївської області для подальшої передачі в платне користування.
 • Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування релігійній громаді незалежної помісної церкви християн “Велике доручення” орієнтовною площею 0,0270 га та 0,0030 га за адресою: вул. Валерія Бойченка,70, м. Снігурівка Миколаївської області.
 • Про надання дозволу громадянці України Івановій Л.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: вул. Грушевського, 27 м. Снігурівка Миколаївської області.
 • Про надання дозволу громадянці України Артимчук Н.Ф. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності за адресою: вул. Шевченка, 90  м. Снігурівка Миколаївської області.
 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),на якій розміщується житловий будинок громадянина України Харитонова С.В. за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Котляревського, 4 та передачу даної земельної ділянки у власність.
 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),на якій розміщується житловий будинок спільної сумісної власності громадян України Харитонова В.В. та Харитової Л.І. за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. 1-го Травня, 21 та передачу даної земельної ділянки у спільну сумісну власність.
 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Лозовській Ганні Григорівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: вул. Черкаська, 3 м. Снігурівка Снігурівського району Миколаївської області.
 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ “Лайк Інвест” для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель житлової та громадської забудови комунальної власності в м. Снігурівка, вул. Інгулецька, 12/1 Снігурівського району Миколаївської області та передачу даної земельної ділянки в оренду.
 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину України Шаповалову С.В. для будівництва індивідуальних гаражів із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: вул. Суворова, 15/2 м. Снігурівка, Снігурівського району Миколаївської області та передачу земельної ділянки в оренду.

Різне.

PostHeaderIcon Порядок денний засідання постійної комісії з питань законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та регуляторної політики на «23».07.2018 року.

Початок засідання:  о 09.00 годині

Місце проведення: Снігурівська міська рада

 1. Про закінчення робіт з реконструкції покрівлі будинку по вул. Суворова буд. 92 м. Снігурівка.
 2. Про організацію звітів депутатів Снігурівської міської ради 7 скликання.
 3. Про затвердження Правил благоустрою території міста Снігурівка.
 4. Про внесення доповнення до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Снігурівської міської ради на 2018 рік, затвердженого рішенням XXXV позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 30.01.2018 року № 5.
 5. Про обмеження щодо продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв, вин столових на території м. Снігурівка.
 6. Про розроблення проекту порядку незаконного встановлених споруд на території м. Снігурівка.
 7. Різне
© Garant Service

Яндекс.Метрика