Квітень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер   Тра »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Archive for Квітень 4th, 2018

PostHeaderIcon Педагогічна рада у ЗДО №3

«Турбота  про  здоров’я – ценайважливіша  праця  вихователя. Відрадості до життя, бадьорості наших дітей залежить їх духовне життя, світогляд, розвиток інтелекту, віра в свої сили»

В.О. Сухомлинський

Тому відповідно до річного плану роботи у міському закладі дошкільної освіти №3  була проведена педагогічна рада з теми «Пріоритет фізичного виховання,формування здорового способу життя, міцних рухових навичок та розвиток фізичних якостей – передумова цілісної дитячої особистості».

Завідувач закладу Терещук О.В. ознайомила присутніх з підсумками

тематичного контролю щодо фізкультурно-оздоровчої роботи. Педагоги обговорилишляхи усунення проблем та підвищення якості роботи з даного напрямку.

Розглядалися питання медичного контролю під час фізичних навантажень, складових збереження та зміцнення контролю дошкільників, шляхи формування ціннісного ставлення дітей до власного здоров’я, використання нетрадиційних засобів оздоровлення дошкільників.

Під час педради вихователі ділилися досвідом роботи у вигляді електронних презентацій. Відзначали ефективні та цікаві форми організації та проведення фізкультурно-оздоровчої роботи, аналізували та вирішували ситуації з власної практичної діяльності.

Наприкінці засідання вихователь-методист Бондаренко К.Р. провела з педагогами цікаву ділову гру «Зміцнення здоров’я дошкільнят засобами фізичного виховання», у ході якої вихователі продемонстрували свою компетентність у вирішенні сучасних підходів фізичного розвитку дошкільників: обмінювалися знаннями, ідеями, способами діяльності.

Засідання педагогічної ради пройшло в атмосфері доброзичливості, взаємної підтримки та максимальної активізації творчих і професійних здібностей педагогів.

К.Р. Бондаренко,

вихователь- методист

ЗДО № 3м.Снігурівка

© Garant Service

Яндекс.Метрика