Лютий 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ   Бер »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

Archive for Лютий 13th, 2018

PostHeaderIcon До уваги мешканців міста

Відповідно до п. 2.3 рішення XXXIII сесії Снігурівської міської ради 7 скликання  від 22 грудня 2017 року № 9 «Про затвердження заходів  по виконанню Комплексної програми «Турбота» в місті Снігурівка на 2018 рік» з метою підтримки соціально-незахищених верств населення та забезпечення державних гарантій по соціальному захисту громадян міста Снігурівка міська рада передбачила щорічну одноразову  матеріальну допомогу  онкохворим  громадянам, які потребують лікування та оперативного втручання або проходять лікування  та оперативне втручання протягом календарного року в розмірі  5000,00грн.

Для отримання матеріальної допомоги до міської ради необхідно надати наступні документи:

  1. Копія паспорту;
  2. Копія ідентифікаційного номеру платника податків;
  3. Номер розрахункового рахунку;
  4. Медичну довідку, яка підтверджує діагноз та проходження лікування та оперативного втручання протягом календарного року.

PostHeaderIcon УВАГА, КІР!

1

Черговий періодичний підйом захворюваності на кір в Україні розпочався у 2017 році. За даними Міністерства охорони здоров’я найбільше випадків зареєстровано в Івано-Франківській області,  Одеській та Закарпатській. 5 людей в Одеській області померли, з них – 3 дітей. Загострилася ситуація в місті Києві – станом на 15 січня 2018 року в столиці на кір захворіло 87 людей, із них 66 – дітей до 17 років. Хмельницька область,  в 2018 році вже зареєстровано 6 випадків захворювань на кір, серед них одна дитина.

Найбільше хворіють діти, проте серед захворілих є значне число дорослих. В основному на кір хворіють не щеплені особи.

2

Кір – це висококонтагіозне гостре вірусне захворювання. Вірус дуже швидко поширюється – він передається при розмові, кашлі, чханні чи будь-якому тісному контакті з хворим. В основному кором хворіють не щеплені діти, підлітки й дорослі, що раніше не хворіли кором, та не отримали вакцину проти цієї недуги.

Джерелом інфекції є хвора людина з моменту появи перших ознак хвороби до п’ятого дня від початку висипань. Інкубаційний період від 7до17 днів.

Вірус кору дуже летючий – з потоком повітря він може попадати в сусідні приміщення й навіть на інші поверхи будинку через вікна, вентиляцію, замкові щілини, – тому заразитися можна, просто перебуваючи в одному будинку із хворим. При цьому вірус швидко гине в зовнішньому середовищі, тому поширення інфекції через предмети ( постільну білизну, одяг, іграшки), а також через третіх осіб, що контактували із хворим, практично неможливо.

У людини, що перехворіла кором, на все життя зберігається імунітет до цієї інфекції – випадки повторних захворювань одиничні.

3

Діти до 6 місяців, що особливо перебувають на грудному вигодовуванні, хворіють на кір украй рідко.

Снігурівське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області   нагадує Вам, що єдиним надійним захистом від захворювання є профілактичні щеплення, які проводяться відповідно до  календаря щеплень. Вакцинацію проти кору проводять дітям у віці 12 місяців, ревакцинація – у шість років.

Щеплення можна отримати при зверненні до лікаря.

Снігурівське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області   

PostHeaderIcon Стихійна торгівля !

Шановні жителі Снігурівщини, що може бути поганого в тому, щоб з самого ранку вийти на стихійний ринок та купити  м’ясо,  м’ясні вироби, рибу, молоко чи сметану.

Зручно і швидко… Але не завжди корисно! Продукти, які продаються з землі, із необладнаного  автотранспорту в антисанітарних умовах, що не пройшли  ветеринарно- санітарної  експертизи несуть в собі  чималу загрозу, стати причиною виникнення  гострих інфекційних шлунково-кишкових захворювань    особливо у дітей, людей похилого віку, із ослабленим імунітетом, вагітних.

З метою  попередження та недопущення  стихійної  торгівлі спеціалістами Райдержадміністрації, міської ради, поліції із залученням  представників Держпродспоживслужби періодично  проводяться   рейди, але  це не  завжди допомагає,  створюючи тимчасовий ефект.

Ще до кризи громадяни віддавали перевагу базарам, а не супермаркетам та гіпермаркетам, мовляв у останніх ціни захмарні. З приходом кризи та падінням доходів населення,  велика частина клієнтів «цивілізованих магазинів» знову ж  таки відправилася на ринок. Якщо ж купівля овочів та фруктів на ринках – справа більш-менш прийнятна, то купівля  молочних продуктів, м’яса, риби переводить  так би мовити  таких покупців  в «групу ризику».

Основну увагу хотілося  б  звернути на  небезпеку  купівлі   споживачами м’ясних рибних, грибних, овочевих  консервацій домашнього виготовлення, які також  реалізуються на стихійних ринках.  Усі ми добре знаємо що в  2017р. на території  України зафіксовано  чимало випадків ботулізму, на жаль частина із них  закінчилась  летальними наслідками, причиною яких  крім в’яленої риби було споживання  неякісних консервів.

Продукти мають продаватися на спеціально обладнаних ринках, на яких встановлене холодильне обладнання і проводиться контроль якості продукції. Закон вимагає: сировина  та харчові продукти тваринного  походження підлягають обов`язковій ветеринарно-санітарній експертизі, яку проводять тільки в державних установах – акредитованих згідно вимог  ISO лабораторіях, Торгівля з  землі суворо заборонена.

    Місць на ринках вистачає, але торгівлею на дорозі не треба сплачувати за оренду торгового місця, ринковий збір, не потрібно проходити періодичний медичний огляд, окрім того, там великі потоки людей, можна торгувати неконтрольованою продукцією. При   цьому продавці закривають очі на питання  безпеки та  якості сировини та продукції  що реалізують людям.

Перед тим,  як щось купувати на стихійному ринку, потрібно добре подумати, чи варто економити декілька гривень на продукції невідомого походження, а потім у  інфекційній лікарні витрачати в кілька разів більше. А занадто ощадливим покупцям варто пам’ятати застереження, що купівля продуктів на землі – великий ризик!

Чим небезпечні продукти зі стихійних ринків:

  1. Якість продуктів ніхто не перевіряє.
  2. Харчі продаються прямо з землі, поблизу автошляхів, де  «кишить» збудниками хвороб, та токсичними елементами. Придбавши такий продукт, можна захворіти на інфекційні кишкові захворювання та різного роду отруєння.
  3. На стихійних ринках немає торгових місць, що є  порушенням санітарно- гігієнічних вимог  при торгівлі.

Снігурівське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області в черговий раз звертається  до мешканців Снігурівщини із закликом не купувати продукти харчування в місцях стихійної торгівлі та застерігає всіх від небезпеки, яка пов’язана із вживанням небезпечних продуктів!

Снігурівське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області

PostHeaderIcon Увага!

Комунальне підприємство “Снігурівський комунальник” повідомляє, що 13.02.2018  року у зв’язку з  відсутністю електропостачання буде відсутнє водопостачання на артсвердловині «Кримки», у районі “Птахофабрики”.

Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

© Garant Service

Яндекс.Метрика