Лютий 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ   Бер »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

Archive for Лютий, 2018

PostHeaderIcon Увага!

Комунальне підприємство “Снігурівський комунальник” повідомляє, що 28.02.2018  року у зв’язку з  ремонтними роботами буде відсутнє водопостачання на артсвердловині № 106  у мікрорайоні «Сім вітрів» та прилеглих вулицях. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

PostHeaderIcon Про новий екскаватор

Нещодавно матеріально-технічна база комунального підприємства ”Снігурівський комунальник” поповнилася довгоочікуваною і вкрай необхідною технікою – новим екскаватором-навантажувачем марки “ELEX”  81А, придбаним за спільні кошти міського бюджету та підприємства. Зважаючи на високу ступінь зношеності водопровідних мереж на території міста і, як наслідок, часті пориви застарілих труб, ця сучасна високопродуктивна машина безперечно стане в нагоді для проведення комунальним підприємством необхідних ремонтних робіт. Зміщувана вісь копання екскаваторного устаткування дозволяє виконувати роботи в обмежених умовах, наприклад, на деяких вузьких провулках та вулицях Снігурівки тощо.

Сподіваємося, що нова техніка надійно слугуватиме снігурівчанам протягом тривалого часу і за допомогою неї вдастся покращити стан житлово-комунального господарства в нашому місті.

PostHeaderIcon Увага!

За інформацією філії  Снігурівського району ПАТ “Миколаївобленерго” буде відключено електропостачання:

03.03.2018 з 09.00 до 17.00 год.  –  районний будинок культури;

05.03.2018 з 09.00 до 17.00 год.  – вул. Генерала Плієва І.О.;

06.03.2018 з 09.00 до 17.00 год.  – мікрорайон «Сонячний», КМС-127.

 

PostHeaderIcon До уваги ОСББ

         Інформація для ОСББ (компенсація)

PostHeaderIcon Увага!

До відома населення міста Снігурівка.

03 березня 2018 року о 10:00 год. в приміщенні Снігурівської міської ради по вул. Жовтнева, 124 відбудеться громадське обговорення питання щодо підтримки проекту рішення міської ради ”Про добровільне об’єднання територіальних громад”.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в обговоренні.

Контактний телефон: (05162) 2-13-60

PostHeaderIcon Офіційні документи

Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад

Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад

Про утворення спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад

Про схвалення проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад

Про втрату чинності рішення ХХХV сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 30.01.2018р. № 2

Про схвалення проекту рішення про об’єднання територіальних громад

Проект Статуту Снігурівської об’єднаної територіальної громади

Закон України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”

Постанова Кабміну “Про затвердження Методики формування спроможних територіальних громад”

Практичний посібник АМУ “Формування спроможних териоріальних громад”

Розпорядження Кабміну “Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад”

ВСЕ ПРО ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЮ

PostHeaderIcon Делегація Снігурівського району відвідала Баштанську ОТГ з метою набуття досвіду

Як вже відомо, останнім часом на Снігурівщині дуже активно проводиться робота з впровадження реформи децентралізації. В результаті цього вже утворилась Широківська ОТГ, і ось, буквально декілька днів тому депутатами міської ради було схвалено проект про об’єднання міської та восьми сільських рад в об’єднану громаду з центром в місті Снігурівка.
В п’ятницю, 2 лютого 2018 року, делегація у складі голови райдержадміністрації Інни Бойко, голови райради Тетяни Мезіної, міського голови Леоніда Голоблі, сільських голів, депутатів районної і міської ради, представників структурних підрозділів РДА та керівників міських комунальних підприємств з робочим візитом відвідали Баштанську ОТГ з метою набуття практичного досвіду аби взяти кращі ідеї на озброєння в майбутній Снігурівській ОТГ. Слід відмітити, що Баштанська ОТГ є найбільшою в Миколаївській області, між іншим, також досить відома і своїми досягненнями.
Під час зустрічі з гостями зі Снігурівського району, голова Баштанської ОТГ Іван Рубський охоче розповів про досягнення, реалізовані проекти та напрямки розвитку громади. Він відмітив, що на початку об’єднання, район також прагнув йти по перспективному плану за принципом “Один район – одна громада”, проте, до райцентру приєдналися тільки 8 сільських рад. За словами Івана Рубського, ті громади, які не приєднались до райцентру виявилися не досить успішними.
“Там, де є райцентр – там є і перспективи.” – додав Іван Васильович.
Чимало розповів про розвиток соціально-гуманітарної сфери громади. Одне із перших завдань, що було зроблено – це проведені ремонти в навчальних закладах та ДНЗ громади, з яких практично всі отримали нову покрівлю дахів та замінені вікна. Чимало зусиль було вкладено в розвиток культури і спорту, велику увагу було приділено і охороні здоров’я.
Ще однією важливою передумовою для розвитку громади стало залучення інвестицій. В міській раді навіть створений інвестиційний відділ, завдяки якому вдалося залучити близько 50 мільйонів гривень на розвиток громади. Також, громада неодноразово ставала переможцем щорічного обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Було реалізовано чимало проектів за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в Миколаївській області, залучалися і кошти народного депутата України Андрія Вадатурського.
“Сьогодні не займатися інвестиціями – це йти в нікуди” – підкреслив голова Баштанської ОТГ.
На конкурс до ДФРР у 2018 році заплановано чимало проектів, серед них реконструкція Баштанської ЗОШ в рамках концепції “Нової української школи”, будівництво великого плавального басейну відкритого типу, будівництво Центру надання адмінпослуг, ремонти доріг, тощо.
І справді, коштів в громади достатньо, значна частина з яких спрямовується на забезпечення благоустрою населених пунктів. Було придбано також екскаватор та багато іншої необхідної техніки для комунальних підприємств, було відкрито чимало спортивних майданчиків, культурно-естетичних осередків і навіть дитяче містечко.
Кадри – основа успіху. Дійсно, ніякі амбіції не допоможуть, якщо немає кваліфікованих працівників. Наразі апарат міської ради разом зі структурними підрозділами налічує близько 95 досвідчених спеціалістів. На думку Івана Рубського, саме об’єднання громади на базі районного центру дасть змогу забезпечити потребу в кваліфікованих кадрах, з чим також погодились усі присутні.

В ході зустрічі учасники також мали змогу отримати відповіді на найбільш хвилюючі питання. Зокрема, сільських голів дуже цікавило питання розподілу коштів та фінансування між населеними пунктами. До речі, під час проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи в нашому районі це було одним з досить таки гострих питань, яке викликало чимало різного роду суперечок. Існувала хибна думка, що райцентр буде затягувати більшу частину коштів, а селам не залишиться нічого. Іван Рубський відмітив, що так само вважали і в Баштанському районі, проте, після об’єднання всі зрозуміли, що це зовсім не так. І доказом того – є успішний розвиток усіх населених пунктів громади.

PostHeaderIcon Увага!

За інформацією філії  Снігурівського району ПАТ “Миколаївобленерго” буде відключено електропостачання:

26.02.2018 з 09.00 до 17.00 год.  – вул. Широка, Набережна;

27.02.2018 з 09.00 до 13.00 год.  – міська рада.

Комунальне підприємство “Снігурівський комунальник” повідомляє, що 20.02.2018  року у зв’язку з  ремонтними роботами буде відсутнє водопостачання на на артсвердловині «Кримки», у районі птахофабрики до закінчення ремонтних робіт.

Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

PostHeaderIcon Свято стрітення у ЗДО № 3

15 лютого  у закладі дошкільної освіти № 3 святкували славне свято Стрітення. Цікаве, пізнавальне  дійство підготували вихователь  Кісліченко Н.М. та музичний керівник Біла Л.О.  разом з вихованцями старшої групи «Бджілка».

Дошкільники ознайомилися із історією свята, народними традиціями його відзначення. Потім до малят завітали в гості квітуча Весна (вихователь Бєй Н.І.) та поважна пані Зима (вихователь Александрова Н.В.), які сперечалися, хто з них важливіша. Діти із задоволенням співали пісні про зимові розваги та наближення весни, грали в рухливу гру «Збери картину», виконували таночки із Зимою і Весною.

Наприкінці свята Зимонька побажала малятам всього самого найкращого, а красуня-Весна пригостила солодкими жайворонками.

Радісне і веселе свято залишило у дітей чудові  враження та незабутні спогади.

К.Р. Бондаренко,

вихователь-методист ЗДО № 3

м. Снігурівка

PostHeaderIcon Повідомлення про встановлення карантинних обмежень

Снігурівське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє про виявлення ДНК вірусу африканської чуми свиней з патологічного матеріалу від однієї туші дикого кабана, добутого з метою моніторингу в МГ «Білоусівське» Дорошівського ОТГ Вознесенського району.

Діагноз встановлений на підставі звіту Дніпропетровської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини м. Дніпро про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу від 14.02.2018р.

На сьогоднішній день в Україні діють 49 карантинних обмежень по африканській чумі – в 14 областях, а саме: в Рівненській – 10, Закарпатській – 7, Харківській – 6, Луганській – 4, Чернівецькій – 5, Донецькій – 4, Кіровоградській – 2, Тернопільській – 2, Полтавській – 2, Київській – 1, Миколаївській – 3, Запорізькій – 1, Хмельницькій – 1  та Луганській – 1.

Аспекти, які необхідно знати пересічному громадянину про Африканську чуму свиней (АЧС):

  1. Що АЧС не становить небезпеки для людей.
  2. Що на АЧС хворіють лише дикі та свійські свині (всіх видів, порід та статево-вікових груп).
  3. Що резервуаром Африканської чуми свиней в природі є дикі свині, від яких заражаються свійські (домашні свині).
  4. Що основний шлях передачі збудника – це безпосередній контакт тварин між собою (хворої та здорової) та перенос збудника від хворої до здорової тварини через посередника, в ролі якого найчастіше виступає людина, що випадково забруднилась виділеннями хворої тварини та мала контакт зі здоровою, а також – предмети догляду, інвентар, взуття та одяг, транспортні засоби та корми, в тому числі й харчові відходи.
  5. Що збудник хвороби тривалий час може зберігати свою життєздатність поза організмом і в першу чергу в харчових продуктах заражених вірусом АЧС (наприклад: в копченій шинці – до 5 місяців).
  6. Що холод (заморожена свинина) – всього лиш консервує збудника (продукт залишається небезпечним для свиней після розморожування).
  7. Що виявивши хвору тварину (не стандартна поведінка) чи труп свині в природному середовищі необхідно негайно сповістити про це лікаря ветеринарної медицини та вжити заходів, щодо унеможливлення контакту із виділеннями хворої тварини.

В разі падежу або захворювання свиней, необхідно звертатися за телефоном «гарячої лінії» Снігурівської районної державної лікарні ветеринарної медицини 2-15-87 цілодобово.

                                                                  Снігурівське міжрайонне управління Головного

управління Держпродспоживслужби

в Миколаївській області

© Garant Service

Яндекс.Метрика