Січень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру   Лют »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Archive for Січень 19th, 2018

PostHeaderIcon Засідання постійної комісії з питань промисловості, торгового та побутового обслуговування, транспорту і зв’язку

25.01.2018 року о 14:00 годині в приміщенні Снігурівської міської ради по вул. Жовтнева, 124 відбудеться засідання постійної комісії з питань промисловості, торгового та побутового обслуговування, транспорту і зв’язку, на розгляд якої виносяться такі питання:

 1. Про затвердження Програми компенсації комунальному підприємству «Снігурівський благоустрій» пільгових перевезень окремих категорій громадян на міських маршрутах міста Снігурівка на 2018 рік.
 2. Про розгляд проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження Порядку надання компенсаційних виплат комунальному підприємству «Снігурівський благоустрій» за пільговий проїзд окремих категорій громадян за рахунок місцевого бюджету».
 3. Розгляд проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у м. Снігурівка.
 4. Про затвердження плану роботи постійних депутатських комісій міської ради 7 скликання на 2018 рік.
 5. Про затвердження плану роботи міської ради та виконавчого комітету міської ради 7 скликання на 2018 рік
 6. Про розгляд листа Снігувської РДА щодо можливості проведення вишукувальних робіт по визначенню запасів води м.Снігурівка.
 7. Про розгляд доручення Снігувської РДА щодо впровадження роздільного збирання побутових відходів.
 8. Про розгляд листа громадянки Євстратенко Людмили Андріївни щодо капітального ремонту або реконструкції покрівлі будинку 88 по вул. Суворова в місті Снігурівка Миколаївської області.
 9. Про узгодження перегляду посадового окладу керівнику комунального підприємства «Снігурівський благоустрій»
 10. Про узгодження перегляду посадового окладу керівнику комунального підприємства «Снігурівський комунальник».
 11. Про узгодження перегляду посадового окладу керівнику комунального підприємства «Снігурівський міськводоканал».

Різне

PostHeaderIcon Склад постійних комісій

Постійна комісія з питань економічної політики, соціального розвитку міста, планування, бюджету та інвестицій:

Голова комісії: Муравко Лариса Степанівна

Члени комісії: Кучерявенко Наталія Олексіївна

Бастан Наталія Петрівна

Жигалко Олександр Васильович

Дигало Євгенія Володимирівна

          Постійна комісія з питань промисловості, торгового та побутового   обслуговування, транспорту і зв’язку:

Голова комісії: Воронова Любов Миколаївна

Члени комісії: Чернов Павло Анатолійович

Друзь Раїса Василівна

Казьмірук Надія Іванівна

Гончаренко Микола Миколайович

  Постійна комісія з питань земельних ресурсів, охорони  навколишнього середовища:

Голова комісії: Мороз Олександр Володимирович

Члени комісії:  Лебєдєв Костянтин Миколайович

Піскун Олена Володимирівна

Ткаченко Олена Михайлівна

Явтушенко Наталія Микитівна

          Постійна комісія з питань законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та регуляторної політики:

Голова комісії: Попович Віра Василівна

Члени комісії: Фалько Олександр Михайлович

Зіньковський Юрій Григорович

Завірюхін Павло Леонідович

Воробйов Олександр Олександрович

            Постійна комісія з питань гуманітарної політики, освіти, охорони здоров’я, духовності та соціального захисту:

Голова комісії: Лєвшова Ольга Володимирівна

Члени комісії: Берест Людмила Вікторівна

Журавель Вадим Іванович

Бунчук Світлана Анатоліївна

Білоусова Марина Анатоліївна

PostHeaderIcon 2017 – 2018 роки

Ставки єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб (20.01.2017, ЧИННІ)

Ставки податку на майно в частині земельного податку (20.01.2017, ЧИННІ)

Ставки податку на майно в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (20.01.2017, ЧИННІ)

Транспортний податок (16.01.2015 + ЗМІНИ від 27.01.2016, ЧИННІ)

PostHeaderIcon Засідання постійної комісії з питань гуманітарної політики, освіти, охорони здоров’я, духовності та соціального захисту населення

24.01.2018 року о 15:00 годині в приміщенні Снігурівської міської ради по вул. Жовтнева, 124 відбудеться засідання постійної комісії  з питань гуманітарної політики, освіти, охорони здоров’я,  духовності та соціального захисту населення, на розгляд якої виносяться такі питання:

 1. Звіт голови постійної депутатської комісії з питань гуманітарної політики, освіти, охорони здоров’я,  духовності та соціального захисту населення.
 2. Розгляд проекту рішення сесії міської ради «Про затвердження плану роботи Снігурівської міської ради та виконавчого комітету міської ради на 2018 рік».
 3. Розгляд проекту рішення сесії міської ради «Про затвердження плану роботи постійних депутатських комісій Снігурівської міської ради на 2018 рік».
 4. Про розгляд клопотання завідувача ДНЗ № 7 Лєвшової О.В. щодо відкриття інклюзивної групи у дошкільному навчальному закладі та введення у штатний розпис спеціалістів для здійснення корекційно-відновлювальної роботи з дітьми в інклюзивній групі.
 5. Про надання одноразової матеріальної грошової  адресної допомоги мешканцям  м.Снігурівка,  які перебувають у складних життєвих обставинах.
 6. Різне.

PostHeaderIcon Засідання постійної комісії з питань законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та регуляторної політики

25.01.2018 року о 10:00 годині в приміщенні Снігурівської міської ради по вул. Жовтнева, 124 відбудеться засідання постійної комісії з питань законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та регуляторної політики, на розгляд якої виносяться такі питання:

 1. Розгляд проекту рішення сесії міської ради «Про затвердження плану роботи Снігурівської міської ради та виконавчого комітету міської ради на 2018 рік».
 2. Розгляд проекту рішення сесії міської ради «Про затвердження плану роботи постійних депутатських комісій Снігурівської міської ради на 2018 рік».
 3. Розгляд проекту рішення сесії міської ради «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Снігурівської міської ради на 2018 рік».
 4. Розгляд проекту рішення сесії міської ради «Про делегування представників до спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання громад».
 5. Розгляд проекту рішення сесії міської ради «Про внесення зміни до рішення ХХ позачергової сесії 7 скликання Снігурівської міської ради «Про встановлення ставок податку на майно в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території міста Снігурівка» від 20 січня 2017 року № 4»
 6. Розгляд проекту рішення сесії міської ради «Про затвердження Програми компенсації комунальному підприємству «Снігурівський благоустрій» пільгових перевезень окремих категорій громадян на міських маршрутах міста Снігурівка на 2018 рік».
 7. Розгляд проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження Порядку надання компенсаційних виплат комунальному підприємству «Снігурівський благоустрій» за пільговий проїзд окремих категорій громадян за рахунок місцевого бюджету».
 8. Розгляд проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом (автобусами) у м. Снігурівка».
 9. Преміювання міського голови Голоблі Л.М.

PostHeaderIcon Засідання постійної комісії з питань земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища

26.01.2018 року о 14:00 годині в приміщенні Снігурівської міської ради по вул. Жовтнева, 124 відбудеться засідання постійної комісії з питань земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища , на розгляд якої виносяться такі питання:

 1. Про розроблення детального плану території та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування по вул. Суворова в м. Снігурівка Миколаївської області (стадіон «Колос»).
 2. Про внесення змін в рішення ХХХ сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 12 жовтня 2017 року № 24 «Про передачу в оренду земельної ділянки громадянину України Нікурадзе В.А. для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства за адресою: Миколаївська обл.., м. Снігурівка, вул. Виноградна, 21».
 3. Про надання дозволу громадянину України Долині О.В. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на конкурентних засадах (земельних торгах) за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Центральна, 85 А та розроблення детального плану території.
 4. Про надання дозволу громадянину України МуральК.М. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на конкурентних засадах (земельних торгах) за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 33 А та розроблення детального плану території.
 5. Про надання дозволу громадянину України Міронову О.С. на розробку детальних планів території земельних ділянок та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в користування за адресами: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 33 та Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 104.
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Середі Людмилі Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул. Некрасова, 101, м. Снігурівка, Снігурівського району Миколаївської області.
 7. Про розгляд заяви громадян щодо спилювання аварійних дерев по пров. Шкільному, 5 в м. Снігурівка.
 8. Про план роботи Снігурівської міської ради та виконавчого комітету міської ради на 2018 рік.

PostHeaderIcon Засідання постійної комісії з питань економічної політики, соціального розвитку міста, планування, бюджету та інвестицій

23.01.2018 року о 14:00 годині в приміщенні Снігурівської міської ради по вул. Жовтнева, 124 відбудеться засідання постійної комісії з питань економічної політики, соціального розвитку міста, планування, бюджету та інвестицій, на розгляд якої виносяться такі питання:

 1. Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Снігурівка в особі Снігурівської міської ради 1/2 частки квартири, розташованої за адресою: м. Снігурівка, вул. Суворова, 110, кв. 62.
 2. Про затвердження Програми компенсації комунальному підприємству «Снігурівський благоустрій» пільгових перевезень окремих категорій громадян на міських маршрутах міста Снігурівка на 2018 рік.
 3. Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Снігурівка в особі Снігурівської міської ради стаціонарної малої архітектурної форми (павільйону) з пунктом доочистки та розливу питної води по вул. Суворова, 116/1 у м. Снігурівка Миколаївської області та передачу його на баланс та в користування комунальному підприємству «Снігурівський міськводоканал».
 4. Про затвердження плану роботи постійних депутатських комісій Снігурівської міської ради 7 скликання на 2018 рік.
 5. Про затвердження плану роботи Снігурівської міської ради та виконавчого комітету міської ради на 2018 рік.

Різне

© Garant Service

Яндекс.Метрика