Листопад 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов   Гру »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Archive for Листопад 15th, 2017

PostHeaderIcon Скликання XXХІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання

23.11.2017 року о 14:00 годині в приміщенні Снігурівської міської ради по вул. Жовтнева, 124 відбудеться пленарне засідання ХХХІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання, на розгляд якої виносяться такі питання:

 • Про внесення доповнення до Програми соціально – економічного та культурного розвитку м. Снігурівка на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням V сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 25.12.2015р. № 1.
 • Про внесення доповнення до заходів по виконанню Програми соціально – економічного та культурного розвитку м. Снігурівка на 2017 рік, затверджених рішенням ХІХ сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 23.12.2016р. № 4.
 • Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.
 • Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Снігурівка в особі Снігурівської міської ради автобуса БАЗ А 081.10 та передачу його на баланс та в користування комунальному підприємству “Снігурівський благоустрій”.
 • Про внесення доповнення до Статуту комунального підприємства ”Снігурівський благоустрій” та реєстрацію Статуту в новій редакції.
 • Про укладення договору про пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Снігурівка з ПП ”Констракт-Реалті”.
 • Про визначення ТОВ ”Снігурівський маслозавод” розміру пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Снігурівка.
 • Про визначення релігійній організації ”Релігійна громада Свідків Єгови в м. Снігурівка Миколаївської області” розміру пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Снігурівка.
 • Про внесення доповнень до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Снігурівської міської ради на 2017 рік, затвердженого рішенням ХХ позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 20.01.2017р. № 5.
 • Про придбання квартири, розташованої за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 92, кв. 60.
 • Про надання згоди на здійснення безоплатної передачі до державної власності нерухомого комунального майна по вул. Центральна, 198а, в м. Снігурівка.
 • Про преміювання міського голови Голоблі Л.М.

Земельні питання.

 • Про надання дозволу ТОВ «ХОТ СОЛАР» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на ____ років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій із земель комунальної власності в межах м. Снігурівка Миколаївської області.
 • Про надання дозволу громадянці України Шуллєр О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Калинова, 22.
 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянці України Чуприні С.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для індивідуального садівництва із земель комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Янтарна, 12 та передачу даних земельних ділянок у власність.
 • Про надання дозволу громадянці України Лозовській Г.Г. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Черкаська, 3.
 • Про передачу в оренду земельної ділянки ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (обслуговування майнового комплексу нафтобази по зберіганню та реалізації нафтопродуктів) із земель громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Інгулецька, 12.
 • Про передачу у власність шляхом викупу громадянці України Гордієнко С.Й. земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель комунальної власності по вул. Жовтнева (200 річчя Снігурівки), 99 в м. Снігурівка Миколаївської області.
 • Про надання дозволу ТОВ «Лайк Інвест» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Інгулецька, 12/1.
 • Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю «ЕВЕРІ» на розробку детального плану території по вул. Братня. 2/1 в м. Снігурівка Миколаївської області.
 • Про внесення змін до рішення LХІ сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 04 жовтня 2013 року №12 “Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки ППВТФ «Агро-Ленд» в довгострокову оренду строком на 10 років для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель та споруд підприємств переробної та іншої промисловості по вул. Леніна, 6 в м. Снігурівка Миколаївської області та передачу даної земельної ділянки в оренду ППВТФ «Лотос».
 • Про надання дозволу Снігурівському Будинку творчості дітей та юнацтва Снігурівської районної ради Миколаївської області на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти із земель житлової та громадської забудови комунальної власності по вул. Центральна, 87 в м. Снігурівка Миколаївської області.
 • Про надання дозволу громадянам України Паришеву К.Г. та Коноваловій О.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на ____ років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної промисловості із земель промисловості комунальної власності по вул. Центральна, 135 В в м. Снігурівка Миколаївської області.
 • Про внесення змін в рішення ХІІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 27 травня 2016 року № 17 «Про надання дозволу громадянину України Арушанян А.Р. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Потьомкіна, 1».
 • Про розгляд депутатського звернення депутата Журавля В.І. про об’єднання комунальних підприємств ”Снігурівський комунальник” та ”Снігурівський міськводоканал” із врахуванням рекомендацій постійної комісії з питань промисловості, торгового та побутового обслуговування, транспорту і зв’язку від 10 жовтня 2017 року щодо розгляду питання про передачу всіх пунктів доочистки та розливу питної води з балансу КП ”Снігурівський міськводоканал” на баланс КП ”Снігурівський комунальник” без об’єднання даних комунальних підприємств.
 • Інформація начальника комунального підприємства ”Снігурівський міськводоканал” Романів О.Є. щодо вартості 1л. очищеної питної води, що реалізується підприємством в пунктах доочистки та розливу питної води в м. Снігурівка.
 • Різне

PostHeaderIcon ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ У ДНЗ № 3

Для кожного народу дорога його мова, а нам, українцям, найближча до серця – українська. Першим до нас приходить слово. З колисковою материнською піснею, тихою казкою, доброю ласкою.

Особлива атмосфера національної єдності панувала 9 листопада у дошкільному навчальному закладі № 3 «Ромашка», у День української писемності та мови. З цієї нагоди було проведено свято «Мова наша калинова», підготовлене  вихователем  Ігнатченко Н.В. та музичним  керівником  Білою Л.О.

Під час проведення свята звучали вірші  про солов’їну мову й барвінкове слово, лунала чудова музика. Із великим задоволенням дошкільники  грали  в  ігри «Подоляночка», «Мова яка?», виконували українські таночки з рушничками.

Завдяки проведеному заходу і діти, і дорослі мали можливість ще раз доторкнутися до краси української мови, відчути себе справжніми патріотами рідної держави. Педагоги, вихованці й батьки понесли в свої сім’ї та домівки чудовий настрій і всеоб`ємну любов до рідного краю.

 К.Р. Бондаренко,

вихователь- методист

ДНЗ № 3 м. Снігурівка

20171109_100404 20171109_101140 20171109_101907 20171109_10345920171109_101653

PostHeaderIcon УВАГА!

Комунальне підприємство “Снігурівський комунальник” повідомляє, що 15.11.2017  року  до 17.00 у  зв’язку з проведенням   ремонтних робіт  на артсвердловині «Кримки» буде відсутнє водопостачання  у мікрорайоні «Птахофабрика».

Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

© Garant Service

Яндекс.Метрика