Листопад 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов   Гру »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Archive for Листопад, 2017

PostHeaderIcon Результати чергового санітарно-мікробіологічного дослідження очищеної води від 20.11.2017р., яка реалізується в пунктах доочистки та розливу питної води по місту Снігурівка комунальним підприємством “Снігурівський міськводоканал”

Результати санітарно-мікробіологічного дослідження очищеної води, що реалізується в пунктах доочистки та розливу питної води по місту Снігурівка КП “Снігурівський міськводоканал”

1 Image

За результатами дослідження встановлено, що у наданих зразках із досліджених показників не виявлено відхилень від вимог ДСАНПІН 2.2.4-171-10.

PostHeaderIcon Листопад 2017 року

Результати поіменного голосування на ХХХІ позачерговій сесії від 24.11.2017р.

Рішення ХХХІ позачергової сесії від 24.11.2017

Протокол пленарного засідання ХХХІ позачергової сесії від 24.11.17

PostHeaderIcon

Коли не вистачає розуму.

Вранці 27 листопада 2017 року працівники Снігурівської міської ради, а також перехожі, які прямували по своїм справам по вулиці Жовтневій, спостерігали наслідки акту цинічного та потворного вандалізму:

IMG_20171127_075153 IMG_20171127_075204 IMG_20171127_075246 IMG_20171127_075328

Подібною, як виявилося, є ситуація біля Будинку творчості дітей та юнацтва.

У Снігурівці неодноразово мали місце випадки псування різноманітного майна територіальної громади та приватної власності: перекинуті сміттєві баки, понівечені дорожні знаки, вибиті шибки, розмальовані стіни тощо. Цього разу “жертвами” чомусь стали ні в чому не винуваті деревця, в тому числі ті, які були висаджені цього року. Мабуть марно шукати в цих діях якусь логіку. Очевидно, що це черговий прояв неповажного ставлення до власного міста окремих представників виду ”людини розумної”, у яких, напевно, природні еволюційні процеси зупинилися на початковому етапі. Ці ж самі особи через певний час на кожному куті із споживацькою позицією та, зображуючи праведний гнів, будуть розповідати, що місцева влада нічого не робить, а в Снігурівці та Україні все погано. Зрозуміло, що марно взивати до їхньої совісті (якщо вона взагалі є), дуже хотілося б тільки, щоб вони отримали справедливе покарання.

PostHeaderIcon Запрошуємо до участі у конкурсі !!!

        namalyuj-300x171wТОВ «Техніка і Технології» на рівні країни  проводить  різні акційні програми,  всеукраїнські  конкурси («Намалюй свою  мрію», «Посади дерево добра», «Я –винахідник») направлені на виховання послідовників справи  в сільському господарстві та виховання свідомих кадрів на селі, для дітей  віком 4-12 років.  Всі учасники  конкурсу отримують відзнаку про участь  в конкурсі та пам’ятний сувенір, найкращі роботи, які повністю  відповідають  всім критеріям  отримують інтелектуальні призи.

Детальніше про конкурси можна дізнатися на сайті: www.t-i-t.com.ua

Малюнки із зазначенням контактної інформації (ПІБ та вік виконавця, адреса для листування, номер контактного телефону, e-mail) надіслати  листом за адресою: ТОВ “Техніка і технології”, вул. Соборна 22, оф. 103, м.Кропивницький, 25009, Україна  або відсканованими на електрону пошту konkurs@t-i-t.com.ua

PostHeaderIcon Увага!

Комунальне підприємство “Снігурівський комунальник” повідомляє, що 27.11.2017  року у зв’язку з  відсутністю електропостачання буде відсутнє водопостачання у районі птахофабрики.

Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

PostHeaderIcon

22 листопада 2017 року користувач “Ольга Платонова” на власній сторінці у соціальній мережі ”Facebook” розмістила фото клопотання голови Снігурівської районної ГО ветеранів, учасників АТО, матерів та дружин військовослужбовців “Разом ми сила” до Снігурівського міського голови Голоблі Л.М. щодо включення до міської програми ”Турбота” заходів по наданню матеріальної допомоги учасникам АТО та щодо передплати районної газети ”Вісті Снігурівщини” для військовослужбовців на 2018 рік. При цьому Ольгою Платоновою під вказаною фотографією розміщено коментар такого змісту: ”А НАШИМ УБД семьям погибшим на бюджетний комисии горсовета во всем отказано програма турбота не работает смотрите видео”. Такі ж звинувачення вона озвучила особисто під час засідання ХХХІ позачергової сесії Снігуівської міської ради, яка відбулася 24 листопада 2017 року.

Снігурівська міська рада зауважує, що зміст зазначеного коментарю не відповідає дійсності та дезінформує громаду міста.

Тому, з метою спростування недостовірної інформації, поширеної Ольгою Платоновою, наводимо конкретні приклади реалізації Комплексної програми ”Турбота” в місті Снігурівка:

У 2014 році за 96,5 тис. грн. міською радою придбано квартиру для сина загиблого учасника АТО. Згодом у цій квартирі за кошти міського бюджету проведено ремонт водопровідної мережі.

Відповідно до рішення ХХХІ позачергової сесії від 24.11.2017р. ”Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік” виділено кошти в розмірі 220 тис. грн. для придбання житла родині учасника АТО, який перебуває на квартирному обліку міської ради.

З міського бюджету виділено 75 тис. грн. на придбання ½ частки квартири, інша частка якої вже належить міській раді, для подальшого надання цієї квартири в якості соціального житла дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

Протягом 2015-2017 років Снігурівською міською радою надано матеріальну допомогу 59-ти учасникам антитерористичної операції з числа мешканців міста Снігурівка (по 1 тис. грн. кожному, загалом – 59 тис. грн.).

У 2016 році дружині загиблого учасника АТО з міського бюджету надано матеріальну допомогу в розмірі 20,670 тис. грн.

Крім того, протягом 2017 року згідно програми “Турбота” з міського бюджету надано матеріальну допомогу мешканцям міста Снігурівка:

– на лікування онкохворим особам – 119 000 грн. (119 чол.);

– на лікування гостропотребуючим особам – 12 250 грн. (27 чол.);

– ветеранам Великої Вітчизняної війни – 8 500 грн. (10 чол.).

– на поховання 3500 грн. (7 чол.);

– незахищеним верствам населення – 2 300 грн. (5 чол.);

Також на підставі рішення ХХХ сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 12 жовтня 2017 року трьом учасникам бойових дій, в т.ч. одному учаснику АТО, з міського бюджету виділено матеріальну допомогу по 2 тис. грн. для часткової компенсації витрат по газифікації їхніх квартир.

В 2017 році з міського бюджету були виділені кошти на передплату районної газети «Вісті Снігурівщини» для членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, голів та членів президії міських первинних громадських організацій ветеранів, учасників бойових дій – 28 908,00 грн. (219 чол.).

Також згідно міської програми “Турбота” учасники антитерористичної операції та їх родини звільнені від сплати за послуги з централізованого водопостачання та водовідведення та за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Згідно щорічних рішень виконавчого комітету Снігурівської міської ради про впорядкування плати за утримання дітей в дошкільних навчальних закладах м. Снігурівка діти учасників антитерористичної операції звільнені від сплати за харчування в ДНЗ міста. Протягом 2015 року даною пільгою скористалися 7 дітей, у 2016 році – 11 дітей, у 2017 році – 11 дітей.

Крім того, зазначеними пільгами користуються:

1) діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях – безкоштовно;

2) сім’ї, в яких сукупний дохід на кожного   члена   за   попередній  квартал  не  перевищував  рівня забезпечення  прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку  установлюється  законом  про  Державний бюджет України – безкоштовно; підставою для звільнення є довідка про призначення такої допомоги, видана органом соціального захисту;

3) діти-інваліди – безкоштовно;

4) діти працівників Національної поліції України, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків – безкоштовно;

5) діти, які прибули із зони антитерористичної операції та з тимчасово окупованої території АР Крим – безкоштовно;

6) діти, батьки яких проходять військову службу за контрактом – безкоштовно;

7) діти, батьки яких загинули в зоні антитерористичної операції – безкоштовно;

8) багатодітні сім’ї, в яких 3 і більше дітей – 50% від установленої плати за утримання дітей.

На харчування учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів не пільгових категорій та учнів 5-11 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”, з міського бюджету протягом 10-ти місяців 2017 року було виділено 574 005,00 грн.

В ДНЗ № 1 реалізовано грантовий проект ”Логопедичний супровід дітей з мовленнєвими порушеннями в умовах дошкільного навчального закладу – запорука становлення успішної особистості”. Розподіл видатків по реалізації проекту: 92 700,00 грн. – міський бюджет, 31 000,00 грн. – організації-партнери, 73 500,00 грн. – обласний бюджет. За ці кошти придбано: стінку для дидактичного матеріалу, дитячу стінку для іграшок, сухий басейн, ноутбук, телевізор, проектор, м’які модулі, логопедичний куточок для самостійної діяльності, мольберти, магнітні дошки, кондиціонер, меблі, фотоапарат, музичний центр тощо.

Біля Будинку творчості дітей та юнацтва спільними зусиллями Снігурівських РДА, міської ради, районної ради та сільських рад району було встановлено скульптуру ”Борцям за волю та незалежність України”.

Клопотання голови Снігурівської районної ГО ветеранів, учасників АТО, матерів та дружин військовослужбовців “Разом ми сила” щодо включення до міської програми ”Турбота” заходів по наданню матеріальної допомоги учасникам АТО та щодо передплати районної газети ”Вісті Снігурівщини” для військовослужбовців на 2018 рік безперечно буде враховано під час формування міського бюджету на 2018 рік, про що було озвучено під час засідання постійної комісії з питань економічної політики, соціального розвитку міста, планування, бюджету та інвестицій.

Що стосується особисто Ольги Платонової, викликає щирий подив той факт, що вона дозволяє собі такі висловлювання, при тому, що:

  • як було згадано вище, її онуку за кошти міського бюджету було придбано квартиру та проведено в ній ремонт водопровідної мережі;
  • депутатом обласної ради з метою увічнення пам’яті загиблого учасника АТО за власні кошти було замовлено виготовлення двох пам’ятних знаків (з червоного граніту, від якого Платонова О. відмовилася з невідомих причин, та чорного граніту);
  • у листопаді 2017 року під час проведення ремонтних робіт водопровідної мережі у мікрорайоні ”Птахофабрика” комунальним підприємством ”Снігурівський комунальник” за власний рахунок було облаштовано колодязь біля оселі Платонової О., хоча це і не було передбачено проектом. У зв’язку з відсутністю достатніх обсягів коштів колодязь тимчасово було накрито дерев’яною кришкою. Знов-таки з невідомих причин Платонова О. образила працівників комунального підприємства ”Снігурівський комунальник” та викинула кришку, створивши тим самим небезпеку для мешканців міста, які через необачність можуть потрапити у відкритий колодязь, та почала звертатись зі скаргами у всі можливі інстанції, в тому числі на ”гарячу лінію” голови Миколаївської ОДА, вимагаючи накрити колодязь бетонною кришкою;
  • у листопаді 2017 року під час засідання постійної депутатської комісії Снігурівської міської ради з питань економічної політики, соціального розвитку міста, планування, бюджету та інвестицій Платонова О. вимагала від міської ради забезпечити учасників АТО дровами на зимовий період шляхом вирубки зелених насаджень. Їй було роз’яснено, що вирубка дерев є протизаконним діянням, після чого Платонова О. підбурила учасників АТО з числа мешканців міста і навіть населених пунктів району, щоб вони прийшли до міської ради з аналогічною вимогою. Міським головою з ними була проведена зустріч, під час якої було роз’яснено про неправомірність знищення дерев і учасники АТО поставилися до цього з розумінням.

Снігурівська міська рада в межах компетенції, обмеженого фінансового ресурсу та в рамках складних бюрократичних обмежень зі свого боку вживає заходи по соціальній підтримці населення міста. Шкода, що окремі громадські активісти або свідомо, або помилково не помічають роботи інших. Вдвічі шкода, що вони навіть не обтяжують себе спробами хоча б трішки розібратися у питанні, а замість цього полюбляють одразу публічно виголошувати свої суб’єктивні “експертні” думки як незаперечні факти. Сподіваємось, що в підсумку всі вчинки знайдуть належну оцінку у суспільства.

PostHeaderIcon Увага!

Комунальне підприємство “Снігурівський комунальник” повідомляє, що 23.11.2017  року у зв’язку з  відсутністю електропостачання буде відсутнє водопостачання у районі птахофабрики.

Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

PostHeaderIcon Увага!

Дата проведення пленарного засідання ХХХІ позачергової сесії Снігурівської міської ради перенесена з 23 листопада на 24 листопада 2017 року. Година та місце проведення залишаються незмінними.

PostHeaderIcon Дзюдо крокує по району

            На   базі  спортивної  школи закінчився відкритий районний турнір з дзюдо серед школярів. Дзюдо один з популярних видів спорту, у нашому регіоні інтерес до нього підвищений, діти залюбки відвідують тренування, приймають участь у змаганнях. Цього  разу змагались команда Снігурівчан та  команди з сіл Першотравневе, Горохівка, Калинівка, Кобзарці, Трудолюбівка,  Новопетрівка, понад 100 вихованців.

 Змагання закінчилися. Перше загальнокомандне місце посіла команда м. Снігурівки, ІІ місце за командою з  села Кобзарці, ІІІ  місце посіли команди сіл Горохівка та Калинівка.

            Чемпіонами та призерами серед Снігурівчан стали Марія Сергеюк, А. Лемак, М. Семенова, Д. Чмелик, А. Замотай, Є. Раковець, К.ю Семенова, Е. Шарафутдінова, Д. Макаруша, В. Доценко, Н. Мікуляк, Ю. Супрун, Є. Катрич, В. Левицька, В. Пономаренко, Д. Мікуляк, І. Вольчук, О. Катрич, Т. Пономаренко, В. Рибій, Н. Зіньковський, М. Сергеюк, О. Гладиш, А. Гунько, Ю. Новоад, Е. Сабатін, Я. Мисько, С. Філіпюк, А. Берест, А. Лебедь, М. Бугрімов, М. Пархоменко, К. Ткаченко, М. Заєць, В. Продіус, Д. Катрич, Б. Шульц, С. Новосад, Б. Катано, К. Гладиш,  К. Павлосюк, М. Іванов, Д. Іванченко, М. Гаврилюк, М.  Мігаль, К. Рахманов, С. Кузенков, А. Олійник, О. Чубров, Б. Лопатньов, М. Гончар, Я. Чмелик, В. Безкровний, С. Сливар, В. Бачанов,  Є. Чабанов, Д. Рибій, В. Лебедєв, В. Нікулін, О. Ткачук, В. Левицький, Я. Лопатньов, М. Кузенков, В. Семенов, В. Ларченко, В. Бєлоус, В. Заєць, А. Заграйчук, Д. Даілевський, В. Лопатньов, Д. Гаврилюк, І. Заєць, А. Рибій, О. Голокоз, В. Сазоненко, А. Суходольський.

         Переможці та призери змагань традиційно були нагородженні грамотами.  Нагородження провели депутат міської ради О.М. Ткаченко, віце – президент спортклубу В.І. Сергеюк,  голова батьківського комітету Т.Л. Лопатньова.

IMG_4152 IMG_4130 IMG_4125 IMG_4104 IMG_4101 IMG_4098IMG_4163

 

PostHeaderIcon Живи та працюй в Україні: з початку року роботодавці подали майже 1 мільйон вакансій

Протягом січня-жовтня 2017 року до Державної служби зайнятості України звернулось 169 тисяч роботодавців, які подали відомості про 904 тисячі вакансій, що значно більше ніж у минулому році.  Так, кількість роботодавців, які звернулись до ДСЗ збільшилась у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року на 11%, а кількість вакансій – на 12%, інформує прес-служба відомства.

Зокрема до Миколаївської регіональної служби зайнятості звернулося 5 тис. роботодавців, які подали майже 29 тис. вакансій, що більше, ніж за січень-жовтень 2016 року на 7%.

У службі зайнятості підкреслили, що з огляду на активізацію економічних процесів у державі, в Україні розпочинається соціальний проект під лозунгом “Живи та працюй в Україні”, головною метою якого є пожвавлення людей на ринку праці України. Організатором проекту виступила Служба зайнятості за підтримки органів місцевої влади. В рамках проекту по всій Україні будуть відбуватись інформаційні активності, спрямовані на якнайшвидший пошук роботи для безробітних та підбір персоналу для роботодавців. Зокрема, в рамках проекту, будуть організовані масштабні ярмарки вакансій на найбільших підприємствах держави.

За січень-жовтень 2017 року кількість осіб, працевлаштованих за сприяння державноії служби занятості, зросла на 38 тис. або 6% та становила 693 тисячі. (Серед них 24,4 тис. – мешканці Миколаївщини). При цьому, 44% з них були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного. Крім того, 200 тис. осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру, в Миколаївській області до в таких роботах взяли участь майже 7 тис. шукачів роботи.

З метою забезпечення професіиїно-кваліфікаціиїного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, у січні-жовтні 2017 року за сприяння державноії служби заиїнятості 153 тис. безробітних, в тому числі й майже 5,3 тис. жителів Миколаївської області проходили професійне навчання. Зокрема, кількість безробітних, які навчалися у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, зросла на 18% та становила 41 тис. осіб, серед них  1,4 тис. наших земляків.

Завдяки підвищенню результативності роботи щодо оперативного працевлаштування громадян, кількість безробітних станом на 1 листопада 2017 року, у порівнянні з відповідною датою 2016 року в цілому по Україні, скоротилася на 11% (на 34 тис.) та становила 282 тисячі.

© Garant Service

Яндекс.Метрика