Жовтень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер   Лис »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Archive for Жовтень 11th, 2017

PostHeaderIcon Скликання XXХ сесії Снігурівської міської ради 7 скликання

12.10.2017 року о 14:00 годині в приміщенні актової зали Снігурівської районної ради по вул. Центральна, 72 відбудеться пленарне засідання ХХХ сесії Снігурівської міської ради 7 скликання, на розгляд якої виносяться такі питання:

 1. Про контроль за використанням земельних ділянок в межах території Снігурівської міської ради та стан оплати за землю.
 2. Про набуття Піскун О.В. повноважень депутата Снігурівської міської ради 7 скликання, включення її до складу постійної комісії питань земельних відносин, охорони навколишнього середовища, закріплення її за виборчим округом № 25 та закріплення депутата Попович В.В. за виборчим округом № 18.
 3. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.
 4. Про внесення доповнень до заходів по виконанню Програми соціально – економічного та культурного розвитку м. Снігурівка на 2017 рік, затверджених рішенням ХІХ сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 23.12.2016р. № 4.
 5. Про внесення доповнення до заходів по виконанню Комплексної програми ”Турбота” в місті Снігурівка на 2017 рік, затверджених рішенням ХІХ сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 6.
 6. Про укладення договору про пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Снігурівка з Терещук Т.В.
 7. Про виключення з персонального складу виконавчого комітету Снігурівської міської ради 7 скликання Сокульської Н.В.
 8. Про надання згоди на прийняття з державної власності в особі Територіального управління державної судової адміністрації в Миколаївській області до комунальної власності територіальної громади м. Снігурівка в особі Снігурівської міської ради майнового комплексу колишнього банку «Україна», що розташований за адресою: м. Снігурівка, вул. Центральна, 121.
 9. Про надання дозволу Снігурівській районній громадській організації воїнів-інтернаціоналістів Української спілки ветеранів Афганістану на укладення договору суборенди нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Снігурівка в особі Снігурівської міської ради за адресою: м. Снігурівка, вул. Суворова, 102.
 10. Про придбання ½ частки квартири № 62 по вул. Суворова, 110 в м. Снігурівка.
 11. Про затвердження назви вулиці ”імені генерала Плієва І.О.” українською мовою.
 12. Про присвоєння Шевцову О.І. звання ”Почесний громадянин міста Снігурівка”.
 13. Про розгляд депутатського запиту депутата Бунчук С.А. про допомогу з привозом землі для улаштування квітників та облаштування старого дитячого майданчика, знесення частини незаконних сараїв та здійснення покосу трави. біля будинку по вул. Центральній, 79 в м. Снігурівка.
 14. Про преміювання міського голови Голоблі Л.М.

Земельні питання.

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянину України Зіньковському Ю.Г. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для індивідуального садівництва із земель комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Ломоносова, 12 та передачу даних земельних ділянок у власність.
 2. Про надання дозволу громадянці України Розумній-Ілюхіній І.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Братній, 59.
 3. Про подовження терміну дії рішення ХV позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 08 вересня 2016 року № 21 «Про надання дозволу громадянину України Хомик Г.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Широка, 22».
 4. Про подовження терміну дії рішення ХVІ сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 20 жовтня 2016 року № 17 «Про надання дозволу громадянці України Лящук Н.Ю. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Широка, 24».
 5. Про надання дозволу громадянці України Силкіній А.Л. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Центральна, 16.
 6. Про надання дозволу громадянину України Сахарук С.Г. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Маяковського, 74.
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянину України Олійнику О.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для індивідуального садівництва із земель комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Некрасова, 52 та передачу даних земельних ділянок у власність.
 8. Про надання дозволу Снігурівській міській раді на розробку детального плану території між вул. Генерала Плієва та вул. Грушевського для подальшого розподілу земельних ділянок під індивідуальну житлову забудову учасникам АТО та по вул. Миколаївська для подальшої передачі земельної ділянки в оренду шляхом проведення земельних торгів (аукціону).
 9. Про подовження терміну дії рішення ХІІІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 22 червня 2016 року № 9 «Про надання дозволу ТОВ «Агрокаскад» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної промисловості із земель промисловості комунальної власності по вул. Центральній, 135 (вул. Леніна, 135) в м. Снігурівка Миколаївської області».
 10. Про передачу Миколаївській обласній спілці споживчих товариств в оренду строком на ____ років земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Центральна, 142.
 11. Про передачу громадянину України Нікурадзе В.А. в оренду строком на ____ років земельну ділянку (кадастровий номер 4825710100:36:053:0003) для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Виноградна, 21.
 12. Про надання дозволу громадянину України Сергеюк О.І. на розробку детального плану території земельної ділянки, щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності (кад. № 4825710100:36:042:0008), розташованої по вул. Центральній, 4б в м. Снігурівка, з цільового призначення «розміщення та експлуатація основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» на цільове призначення «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва», з метою подальшої передачі вищезазначеної земельної ділянки у платне користування.
 13. Про надання дозволу громадянину України Сергеюк О.І. на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності (кад. № 4825710100:36:042:0008), розташованої по вул. Центральній, 4б в м. Снігурівка, з цільового призначення «розміщення та експлуатація основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» на цільове призначення «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва», з метою подальшої передачі вищезазначеної земельної ділянки у платне користування.
 14. Про розгляд листа ТОВ «Хот Солар» стосовно виділення земельної ділянки площею 43,00 га, що розташована на території м. Снігурівка для будівництва, експлуатації та обслуговування об’єктів енергетичної інфраструктури.
 15. Про розгляд заяви ТОВ “Сан Пауер Снігурівка” на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 38 га в оренду.
 16. Про надання дозволу ТОВ «Лайк Інвест» на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Інгулецька,12/1.
 17. Про надання дозволу ТОВ «Евері» на розробку детального плану території для зміни в подальшому цільового призначення земельної ділянки (кадастровий номер 4825710100:36:044:0012) по вул. Братній, 2/1 в м. Снігурівка Миколаївської області.
 18. Про припинення ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» права постійного користування землею по вул. Суворова, 102/1 в м. Снігурівка Миколаївської області.

 1. Про розгляд листа комунального підприємства ”Снігурівський комунальник” щодо закриття та зняття з балансу підприємства насосних станцій ”Водопом’якшувач”, ”ПМК-189” та ІІ підйому вул. Маяковського.
 1. Про розгляд питання стосовно прийняття від Управління капітального будівництва Миколаївської облдержадміністрації об’єкту незавершеного будівництва ”Реконструкція господарсько-побутової каналізації та очисних споруд каналізації м. Снігурівка”.
 1. Про розгляд депутатського звернення депутата Журавля В.І. про об’єднання комунальних підприємств ”Снігурівський комунальник” та ”Снігурівський міськводоканал” із врахуванням рекомендацій постійної комісії з питань промисловості, торгового та побутового обслуговування, транспорту і зв’язку від 10 жовтня 2017 року щодо розгляду питання про передачу всіх пунктів доочистки та розливу питної води з балансу КП ”Снігурівський міськводоканал” на баланс КП ”Снігурівський комунальник” без об’єднання даних комунальних підприємств.

Різне

PostHeaderIcon Музично-літературне свято «Осінь-чарівниця»

Одним із пріоритетних завдань художньо-естетичного виховання дошкільників є ознайомлення їх з красою рідної природи, розвиток емоційно-позитивних почуттів. З цією метою у міському дошкільному навчальному закладі № 3 «Ромашка» було проведено музично-літературне свято «Осінь-чарівниця», підготовлене вихователем  Ігнатченко Н.В. та музичним  керівником  Білою Л.О.     Завітала до дітлахів сама винуватиця свята – Осінь-господиня (вихователь Александрова Н.В.),  яка розважала малят танцями, іграми й загадками. Вихованці середньої групи «Дзвоники» із задоволенням співали пісні, декламували віршики, прославляючи осінь за її красу та врожаї.

А на завершення заходу щедра господиня почастувала малечу смачними яблучками.

Веселі, щасливі, з масою позитивних емоцій, вихованці радо ділилися враженнями з товаришами, вихователями, батьками.

                                                  К.Бондаренко, вихователь-методист ДНЗ № 3 м. Снігурівка

20171005_103828 20171005_102932 20171005_102314 20171005_101956 20171005_10162120171005_10093320171005_10074220171005_101107

© Garant Service

Яндекс.Метрика