Жовтень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер   Лис »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Archive for Жовтень, 2017

PostHeaderIcon До уваги мешканців приватного сектору м.Снігурівка, що користуються послугами з водопостачання за приладами обліку води (водолічильниками)

 

            Шановні мешканці приватного сектору м.Снігурівка, які користуються послугами з водопостачання за приладами обліку води (водолічильниками). У зв’язку з настанням зимового періоду та необхідністю проведення заходів з утеплення та накриття колодязів, де розміщені водолічильники, комунальне підприємство «Снігурівський комунальник» вкотре настійно просить Вас звернутися до нас із письмовими заявами про середнє споживання Вами води на місяць в зимовий період, а саме з 01.11.2017 р. по 01.04.2018 р., адже починаючи з 01.11.2017 року контролерами нашого підприємства обхід будинків приватного сектору не буде проводитися.

В березні – квітні  2018 року, з метою достовірного обліку спожитої Вами води,  контролерами нашого підприємства буде проведено контрольний огляд належних Вам водолічильників та встановлені реальні покази на них.

            В разі не надання Вами даних заяв, нарахування води комунальним підприємством «Снігурівський комунальник» у вищезазначений період (з 01.11.2017 р. по 01.04.2018 р.) буде проводитися за середнім споживанням Вами води за останні 12 місяців.

            В зв’язку з чим, вкотре переконливо просимо Вас протягом листопада 2017 року надати до комунального підприємства «Снігурівський комунальник» письмові заяви про щомісячне споживання Вами води в зимовий період згідно зразку, а вже навесні встановити реальні покази водолічильників.

            ЗРАЗОК

Начальнику КП «Снігурівський комунальник»

                                  Мамоненко Г.І.

                               абонента  ________________________________,

                                                          За адресою:    _____________________________.                                                                Тел.:_______________________

З А Я В А

                В зв’язку з тим, що колодязь, в якому знаходиться водолічильник,  буде закриватись  на      зимовий період, прошу проводити нарахування  з 01.11.2017 р. по 01.04.2018 р. по  __________  м.куб.  кожного місяця.

 

Дата ____________                            Підпис абонента __________

PostHeaderIcon Шановні батьки!

        З 28 жовтня 2017 року у Ваших дітей почались осінні канікули, які триватимуть до 6 листопада 2017 року.

Приділяйте дітям більше свого часу, таланту та уваги.

Щоб захистити дітей від лиха, нагадайте їм правила безпеки:

абетка

PostHeaderIcon УВАГА!

Комунальне підприємство “Снігурівський комунальник” повідомляє, що 27.10.2017 року у зв’язку з  ремонтними роботами буде відсутнє водопостачання на артсвердловині «Кримки» у мікрорайоні «Птахофабрика».

Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

PostHeaderIcon УВАГА!

Комунальне підприємство “Снігурівський комунальник” повідомляє, що 27.10.2017  року у зв’язку з  проведенням ремонтних робіт буде відсутнє водопостачання на артсвердловині № 106, у районі Сіми вітрів та прилеглої території.

Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

PostHeaderIcon 26 жовтня День народження відзначає депутат міської ради Мороз Олександр Володимирович.

Шановний  Олександре Володимировичу!

Вітаю Вас  з  Днем народження. Бажаю Вам   здоров’я, оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів, посмішок фортуни, сімейного благополуччя і щастя. Нехай незмінними супутниками Вашої долі будуть удача, успіх і визнання!

З повагою

Голова міської ради Голобля Л.М.

0_b4e97_12b77b4_xl_385

 

PostHeaderIcon Оголошення

Увага!

Планерне засідання ХХХІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання, яке мало відбутися 26 жовтня 2017 року, переноситься на іншу дату. Про точні час, місце проведення та порядок денний буде повідомлено окремо.

PostHeaderIcon 25 жовтня День народження відзначає депутат міської ради Лебедєв Костянтин Миколайович.

Шановний  Костянтин Миколайович!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня народження. Бажаю Вам  здоров’я, добробуту, успіхів у всіх справах  та натхнення. Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин,

З повагою

Голова міської ради Голобля Л.М.

вітання-з-днем-народження-подрузі-1

PostHeaderIcon 24 жовтня День народження відзначає член виконкому міської ради Шиян Геннадій Михайлович.

Шановний Геннадію Михайловичу !

Вітаю Вас з Днем народження! Бажаю Вам здоров’я, оптимізму, реалізації задуманих планів, успіху, сімейного благополуччя і щастя. Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин!

З повагою

Голова міської ради Голобля Л.М.

images

PostHeaderIcon Стан ринку праці по м.Снігурівка за 9 місяців 2017 року

Протягом січня — вересня 2017 року послугами служби зайнятості по Снігурівському району скористалися 1725 осіб, які мали статус безробітного, з них мешканці м. Снігурівки складають 557 осіб, що на 36 осіб або 6.5 % менше проти січня-вересня 2016 року. При цьому зареєстрований ринок праці по м. Снігурівка у поточному році характеризується збільшенням обсягів реєстрації безробітних громадян у службі зайнятості (протягом січня-вересня 2017 року отримали статус безробітного 315 осіб, що на 40 осіб або 14.5% більше, ніж у січні-вересні 2016 року).

За сприянням служби зайнятості протягом звітного періоду 163 міських мешканця отримали роботу, що становить 22.8 % від усіх працевлаштованих у цілому по району. При укомплектуванні вакансій підприємств, організацій та установ м. Снігурівки найбільший попит мають вільні робочі місця за кваліфікацією бухгалтер, економіст, спеціаліст державної служби та за професіями листоноша, оператор поштового зв’язку, продавець продовольчих товарів, водій автотранспортних засобів, оглядач гідротехнічних споруд, охоронник, машиніст (кочегар) котельної. Найактивнішими підприємствами з питань працевлаштування безробітних у звітному періоді були такі підприємства, організації та установи: ПСП “Агрофірма “Роднічок”, ЦПЗ №6 МД УДППЗ “Укрпошта”, КП “Снігурівський благоустрій”, КП “Снігурівський комунальник”, Управління каналів Інгулецької зрошувальної системи, Снігурівське управління водного господарства, Снігурівська центральна районна лікарня, Територіальний центр соціального обслуговування у Снігурівському районі, ТДВ “МИКОЛАЇВБУДМОНТАЖ”, ФГ “Органік Сістемс”.

Протягом січня — вересня 2017 року ФОП Терещук Т.В. надано компенсацію єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування мешканки м. Снігурівки, яка відноситься до категорії соціально незахищених осіб на нове робоче місце.

 З метою зняття соціальної напруги, поліпшення матеріального стану безробітних, що перебувають на обліку в центрі зайнятості, відновлення їх трудових навичок служба зайнятості спільно з підприємствами, установами та організаціями працює в напрямку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Протягом січня — вересня 2017 року в цілому по району до громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 160 безробітних, з них 42 особи це мешканці м. Снігурівки, в тому числі до громадських робіт залучено 28 осіб та 14 осіб залучено до інших робіт тимчасового характеру.

Між Снігурівським районним центром зайнятості та КП «Снігурівський благоустрій» протягом 9 місяців 2017 року укладено 5 договорів щодо залучення до громадських робіт 31 безробітного, з них на 1 жовтня 2017 року працювало 29 осіб, в тому числі 1 особа, яка відноситься до категорії учасника антитерористичної операції. Безробітні виконували роботи по благоустрою території м. Снігурівки, впорядковуванню місць поховань захисників Вітчизни, меморіалів, кладовищ, прибирання узбіч доріг, які знаходяться в комунальній власності Снігурівської міської ради.

Фінансування організації громадських робіт, до яких залучаються зареєстровані безробітні, здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів та коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Для здійснення фінансування організації громадських робіт на 2017 рік міською радою передбачені суми видатків в розмірі 118,0 тис. грн. Станом на 1 жовтня на заробітну плату безробітним витрачено 83.5 тис. грн. коштів місцевого бюджету та 57.2 тис. грн. коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Сьогодні громадські та тимчасові роботи – це реальна підтримка безробітних, надійний шлях до постійної зайнятості, допомога населеним пунктам, роботодавцям, корисна і взаємовигідна справа.

Протягом січня-вересня 2017 року проходили професійне навчання 241 безробітних, в тому числі мешканці міста – 50 осіб, що на 32 особи, або на 77.8% більше ніж за відповідний період 2016 року.

Панасюк О.В. – провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Снігурівського РЦЗ

PostHeaderIcon Увага!

Комунальне підприємство “Снігурівський комунальник” повідомляє, що 23.10.2017  року у зв’язку з  ремонтними роботами буде відсутнє водопостачання на артсвердловині № 109, у мікрорайоні «Сонячний».

Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

© Garant Service

Яндекс.Метрика