Вересень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер   Жов »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Archive for Вересень 19th, 2017

PostHeaderIcon Готовність до співпраці – важлива передумова успішного розвитку дитини

         Цій темі була присвячена загальносадова зустріч із батьками вихованців дошкільного навчального закладу №7, адже лише спільними зусиллями можливо впливати на позитивний розвиток дошкільника. За якими навчальними програмами працює дошкільний заклад, яку використовує літературу, які цікаві заходи чекають  батьків в новому навчальному році, яких правил необхідно дотримуватись, щоб дитині було зручно та затишно в дитячому садочку – не повний перелік питань, з якими ознайомила батьків завідувач дошкільного закладу О.В.Лєвшова.

         Актуальні та болючі питання такі, як  невиконання батьками своїх обов’язків, насильство в сім’ї, наставництво, висвітлили спеціаліст міської ради з питань молоді та спорту  Карабут І.П. та  фахівець із соціальної роботи з екстреного втручання Центру соціальних служб для сім’ї та молоді Светлова Л.В.

DSC03191 DSC03193 DSC03203DSC03198

PostHeaderIcon Скликання XXХ сесії Снігурівської міської ради 7 скликання

27.09.2017 року о 14:00 годині в приміщенні актової зали Снігурівської районної ради по вул. Центральна, 72 відбудеться пленарне засідання ХХХ сесії Снігурівської міської ради 7 скликання, на розгляд якої виносяться такі питання:

 1. Про контроль за використанням земельних ділянок в межах території Снігурівської міської ради та стан оплати за землю.
 2. Про внесення доповнень до заходів по виконанню Програми соціально – економічного та культурного розвитку м. Снігурівка на 2017 рік, затверджених рішенням ХІХ сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 23.12.2016р. № 4.
 3. Про набуття Піскун О.В. повноважень депутата Снігурівської міської ради 7 скликання.
 4. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Снігурівської міської ради 7 скликання.
 5. Про заключення договору про пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Снігурівка з Терещук Т.В.
 6. Про надання згоди на прийняття з державної власності в особі Територіального управління державної судової адміністрації в Миколаївській області до комунальної власності територіальної громади м . Снігурівка в особі Снігурівської міської ради майнового комплексу колишнього банку «Україна», що розташований за адресою: м. Снігурівка, вул. Центральна, 121.
 7. Про надання дозволу Снігурівській районній громадській організації воїнів-інтернаціоналістів Української спілки ветеранів Афганістану на заключення договору суборенди нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Снігурівка в особі Снігурівської міської ради за адресою: м. Снігурівка, вул. Суворова, 102.
 8. Інформація начальника Снігурівського ВП ГУНП України в Миколаївській області Гриненка А.В. про стан забезпечення публічної безпеки, боротьби із самогоноварінням і реалізацією неліцензованих спиртних напоїв, торгівлею у невстановлених місцях на території міста Снігурівка, розкриття крадіжок і резонансних злочинів та вжиті заходи із протидії злочинності в місті.
 9. Про преміювання міського голови Голоблі Л.М.

Земельні питання.

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянину України Зіньковському Ю.Г. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для індивідуального садівництва із земель комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Ломоносова, 12 та передачу даних земельних ділянок у власність.
 2. Про надання дозволу громадянці України Розумній-Ілюхіній І.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Братній, 59.
 3. Про надання дозволу Снігурівській міській раді на розробку детального плану території між вул. Генерала Плієва та вул. Грушевського для подальшого розподілу земельних ділянок під індивідуальну житлову забудову учасникам АТО.
 4. Про подовження терміну дії рішення ХІІІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 22 червня 2016 року № 9 «Про надання дозволу ТОВ «Агрокаскад» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної промисловості із земель  промисловості комунальної власності по вул. Центральній, 135 (вул. Леніна, 135) в м. Снігурівка Миколаївської області».
 5. Про передачу Миколаївській обласній спілці споживчих товариств в оренду строком на ____ років земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Центральна, 142.
 6. Про передачу в оренду на 5 років громадянину України Нікурадзе В.А. земельної ділянки (кадастровий номер 4825710100:36:053:0003) для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства, яка знаходиться по вул. Виноградній, 21 в м. Снігурівка Миколаївської області.
 7. Про подовження терміну дії рішення Снігурівської міської ради від 08 вересня 2016 року № 22 «Про надання дозволу громадянці України Кубарі І.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови та для ведення індивідуального садівництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. 200 річчя Снігурівки, 199 (вул. Жовтнева, 199)» до 20.12.2017 року.
 8. Про надання дозволу громадянину України Сергеюк О.І. на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності (кад. № 4825710100:36:042:0008), розташованої по вул. Центральній, 4б в м. Снігурівка, з цільового призначення «розміщення та експлуатація основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» на цільове призначення «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва», з метою подальшої передачі вищезазначеної земельної ділянки у платне користування.
 9. Про надання дозволу громадянину України Сергеюк О.І. на розробку детального плану території земельної ділянки, щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності (кад. № 4825710100:36:042:0008), розташованої по вул. Центральній, 4б в м. Снігурівка, з цільвого призначення «розміщення та експлуатація основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» на цільове призначення «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва», з метою подальшої передачі вищезазначеної земельної ділянки у платне користування.
 10. Про внесення змін та доповнень до рішення LХІ сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 04 жовтня 2013 року № 13 «Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки ППВТФ «Агро-Ленд» в довгострокову оренду строком на 10 років для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель та споруд підприємств переробної та іншої промисловості по вул. Леніна, 4 в м. Снігурівка Миколаївської області та передачу даної земельної ділянки в оренду ППВТФ «Лотос».
 11. Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю “САН ПАУЕР СНІГУРІВКА” на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 38 га, розташованої в межах міста Снігурівка на схід від вул. Суворова (на проміжку від вул. Перемоги до вул. Центральна) для подальшого її надання у користування на умовах оренди.
 12. Про розгляд листа директора Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 щодо питання про припинення комунальному підприємству “Миколаївоблтеплоенерго” права постійного користування земельною ділянкою взамін на проведення поточного ремонту системи опалення Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4.
 13. Про присвоєння Шевцову О.І. звання ”Почесний громадянин міста Снігурівка”.

Різне

© Garant Service

Яндекс.Метрика