Серпень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип   Вер »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Archive for Серпень 2nd, 2017

PostHeaderIcon Проекти рішень для розгляду на XXVIII сесії міської ради 7 скликання

10.08.17

PostHeaderIcon Свято «Шкіряного м’яча»

    Охороняти і зміцнювати здоров’я дітей засобами розвитку рухових навичок і вмінь – одне з основних завдань дошкільного закладу. Тому під час свята «Шкіряного м’яча» дошкільнята  ІІ молодшої групи (вихователь Бучко С. І., пом. вихователя Кутілова Н. М.)  і старшої групи (вихователь Гамза І. А., пом. вихователя Бурбела Т. В.) оволодівали навичками гри в футбол, баскетбол. Вболівальники підтримували своїх друзів своєю завзятістю. Веселий, емоційний настрій створювали гості свята – хлопчики Славек (вих. Гамза І.В.) і Славко (вих. Бучко С.І.).

Вихователь Бучко С. І.

2 3 4 5

PostHeaderIcon Подорож країною літа

Літній період особливо сприятливий для зміцнення здоров’я дітей, їх повноцінного розвитку, початку загартування дитячого організму, як у в повсякденному житті, так і спеціально організованого. Літню роботу з дітьми в дошкільному закладі прийнято називати оздоровчою. Саме цим і визначається основна мета і завдання роботи вихователя в літку. В групі «Малятко» всесторонньо використовуються сприятливі для зміцнення здоров’я дітей умови літнього часу. Педагоги  потурбувались, щоб наповнити літнє дозвілля  малечі іграми, розвагами, спостереженнями,  загартувальними процедурами. Протягом липня в групі проводилися інтерактивні заходи за участю дітей та працівників закладу: гра-розвага «Вода наш друг та чарівник», міні- заняття з образотворчої діяльності « Фруктово – ягідний мікс », «Від сонечка, повітря та водички сміються й рум’яніють наші личка» на яких розвивалася дитяча творчість, уява, фантазія.

                                                    вихователь ДНЗ №7: Огородник Н.Л

 

1 2 4 5 6 7 8 9 10 11

PostHeaderIcon Стан ринку праці по місту Снігурівка у І півріччі 2017 року

Протягом січня — червня 2017 року послугами служби зайнятості по Снігурівському району скористалися 1518 осіб, які мали статус безробітного, з них мешканці м. Снігурівки складають 461 особу, що на 47 осіб або 10.2% менше проти січня-червня 2016 року (508 осіб).

Зареєстрований ринок праці по м. Снігурівка характеризується збільшенням обсягів реєстрації безробітних громадян у службі зайнятості. Так протягом січня-червня 2017 року отримали статус безробітного 219 осіб, що на 29 осіб або 15.3% більше, ніж у січні-червні 2016 року (190 осіб).

За сприянням служби зайнятості протягом звітного періоду 130 міських мешканців отримали роботу, що становить 28.2 % до усіх працевлаштованих у цілому по району. При укомплектуванні вакансій підприємств, організацій та установ            м. Снігурівки найбільший попит мають вільні робочі місця за кваліфікацією бухгалтер, економіст, спеціаліст державної служби та за професіями листоноша, оператор поштового зв’язку, продавець продовольчих товарів, водій автотранспортних засобів, оглядач гідротехнічних споруд, охоронник. Найактивнішими підприємствами з питань працевлаштування безробітних у звітному періоді були такі підприємства, організації та установи: ПСП “Агрофірма “Роднічок”, ЦПЗ №6 МД УДППЗ “Укрпошта”, КП “Снігурівський благоустрій”, КП “Снігурівський комунальник”, Управління каналів Інгулецької зрошувальної системи, Снігурівське управління водного господарства, Снігурівська центральна районна лікарня, Територіальний центр соціального обслуговування у Снігурівському районі, ТДВ “Миколаївбудмонтаж”.

Протягом січня — червня 2017 року 1 фізичній особі підприємцю надано компенсацію єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування мешканки м. Снігурівки, яка відноситься до категорії соціально незахищених осіб на нове робоче місце.

 З метою зняття соціальної напруги, поліпшення матеріального стану безробітних, що перебувають на обліку в центрі зайнятості, відновлення їх трудових навичок служба зайнятості спільно з підприємствами, установами та організаціями працює в напрямку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Протягом січня — червня 2017 року в цілому по району до громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 127 безробітних, з них 30 осіб це мешканці м. Снігурівки, в тому числі до громадських робіт залучено 16 осіб та 14 осіб залучено до інших робіт тимчасового характеру.

Між Снігурівським районним центром зайнятості та КП «Снігурівський благоустрій» протягом І півріччя 2017 року укладено 3 договори щодо залучення до громадських робіт безробітних. Безробітні виконували роботи по благоустрою території м. Снігурівки, впорядковуванню місць поховань захисників Вітчизни, меморіалів, кладовищ, прибирання узбіч доріг, які знаходяться в комунальній власності Снігурівської міської ради.

Фінансування організації громадських робіт, до яких залучаються зареєстровані безробітні, здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів та коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Для здійснення фінансування організації громадських робіт на 2017 рік міською радою передбачені суми видатків в розмірі 118,0 тис. грн. Станом на 1 липня на заробітну плату безробітним витрачено 54.3 тис. грн. коштів місцевого бюджету та 44.7 тис. грн. коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Сьогодні громадські та тимчасові роботи – це реальна підтримка безробітних, надійний шлях до постійної зайнятості, допомога населеним пунктам, роботодавцям, корисна і взаємовигідна справа.

Протягом січня-червня 2017 року проходили професійне навчання 214 безробітних, в тому числі мешканці міста 40 осіб, що на 27 осіб, або на 207.7%  більше ніж за відповідний період 2016 року.

 

PostHeaderIcon Скликання XXVIII позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання

10.08.2017 року о 14:00 годині в приміщенні актової зали Снігурівської районної ради за адресою вул. Центральна, 72 відбудеться пленарне засідання ХХVІІІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання, на розгляд якої виносяться такі питання:

 1. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.
 2. Про затвердження Правил торгівлі на ринку кооперативного підприємства ”Снігурівський ринок” за адресою: м. Снігурівка, вул. Центральна, 142.
 3. Про внесення доповнення до Програми соціально – економічного та культурного розвитку м. Снігурівка на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням V сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 25.12.2015р. № 1.
 4. Про внесення доповнення до заходів по виконанню Програми соціально – економічного та культурного розвитку м. Снігурівка на 2017 рік, затверджених рішенням ХІХ сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 23.12.2016р. № 4.
 5. Про доручення міському голові Голоблі Л.М. на укладення угоди соціально-економічного партнерства між Снігурівською міською радою та ТОВ СП «НІБУЛОН» на 2017 рік.
 6. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства ”Снігурівський комунальник” та затвердження його в новій редакції.
 7. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства ”Снігурівський благоустрій” та затвердження його в новій редакції.
 8. Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад.
 9. Про дострокове припинення повноважень депутата Снігурівської міської ради 7 скликання Поскрипки О.Л.
 10. Про надання згоди на прийняття з державної власності в особі Територіального управління державної судової адміністрації в Миколаївській області до комунальної власності територіальної громади м. Снігурівка в особі Снігурівської міської ради майнового комплексу колишнього банку ”Україна”, що розташований за адресою: м. Снігурівка, вул. Центральна, 121.
 11. Розгляд депутатського звернення Журавля В.І. щодо виключення Шияна Г.М. з персонального складу виконавчого комітету Снігурівської міської ради 7 скликання та включення до складу виконкому гр-на Ісаєва В.Л.

Земельні питання.

 1. Про передачу МППНВФ “Валма” в оренду терміном на 10 років земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель громадської забудови комунальної власності по вул. Центральній,142 “г” в м.Снігурівка Миколаївської області.
 2. Про внесення змін та доповнень до рішення LХІ сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 04 жовтня 2013 року № 13 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ППВТФ “Агро-Ленд” в довгострокову оренду строком на 10 років для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель та споруд підприємств переробної та іншої промисловості по вул. Леніна, 4 в м. Снігурівка Миколаївської області  та передачу даної земельної ділянки в оренду ППВТФ “Лотос”.
 3. Про надання дозволу ППВТФ “Лотос” на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель та споруд підприємств переробної та іншої промисловості із земель комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Центральна, 4.
 4. Про внесення змін в рішення LХІ сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 04 жовтня 2013 року № 12 “Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки ППВТФ “Агро-Ленд” в довгострокову оренду строком на 10 років для розміщення та експлуатації основних,підсобних та допоміжних будівель та споруд підприємств переробної та іншої промисловості по вул. Леніна,6 в м. Снігурівка Миколаївської області та передачу даної земельної ділянки в оренду ППВТФ “Лотос”.
 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Назарову Юрію Володимировичу для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: вул. ім. лікаря Горбурова, 23 м. Снігурівка Снігурівського району Миколаївської області.
 6. Про припинення права довічного успадковуваного володіння землею громадянину України Козирєву В.Г. для будівництва жилого будинку по вул. Українській, 17 в м. Снігурівка Миколаївської області.
 7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Козирєву Валерію Григоровичу для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд із земель житлової і громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Українська, 17.
 8. Інформація секретаря міської ради про виконання рішення виконкому Снігурівської міської ради від 30.03.2017 року № 25 “Про використання земельних ділянок в межах території Снігурівської міської ради та стан оплати за землю”.
 9. Проекти звернень депутатів Снігурівської міської ради 7 скликання до начальника Снігурівського відділу поліції ГУНП України в Миколаївській області Гриненка А.В. щодо посилення боротьби зі стихійною торгівлею на території міста Снігурівка, а також щодо інформування про ефективність роботи камер зовнішнього відеоспостереження та здійснення патрулювання міста в нічний час.

Різне

PostHeaderIcon Міський голова

Голобля Леонід Миколайович

Контактний телефон: (05162) 2-13-60                                                                                                                                  Прийомний день: вівторок з 08.00  до 10.00 год.

 

PostHeaderIcon УСЗН інформує

Як отримати зекономлені кошти по субсидії

Урядовий проект монетизації зекономлених субсидій передбачає грошову виплату енергоощадним родинам, що в еквіваленті не перевищує вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу.

Субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання коштів необхідно  до 1 вересня надати заяву до управління соціального захисту населення, в якій вказати або банківський  рахунок, або відділення поштового зв’язку , куди повинні перерахуватися кошти.

Інформацію про наявність економії можна отримати  управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації.

Після 1 вересня заяви прийматися не будуть.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати за адресою м. Снігурівка, вул. Центральна, 173, каб. № 2,3 або за телефоном 2 – 14 – 45.

PostHeaderIcon ДО УВАГИ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ РАЙОНУ !

УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ (Укрдержфонд) повідомляє про проведення конкурсу на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».

До участі в конкурсі допускаються всі фермерські господарства крім тих, які мають заборгованість перед Укрдержфондом та його регіональними відділеннями, яких визнано банкрутами, щодо яких порушено справу про банкрутство та які перебувають у стадії ліквідації, а також у яких виявлено факти незаконного одержання та/або нецільового використання бюджетних коштів.

Переможці конкурсу отримують фінансову підтримку на поворотній основі у розмірі, що не перевищує 500 тис. гривень, із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років.Загальна сума коштів, що будуть розподілені, становить 65 млн. гривень.

Конкурс проводиться в два етапи:

 1. Прийом заявок та документів для участі в конкурсі, визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки – проводиться регіональними комісіями Фонду (за адресами регіональних відділень Укрдержфонду).
 2. Конкурсний відбір та формування реєстру фермерських господарств, що отримали право на одержання фінансової підтримки – проводиться конкурсною комісією з питань надання фінансової підтримки (Укрдержфонд, м. Київ, вул. Б.Грінченка, 1).

Заявки та документи для участі в конкурсі подаються з 18 липня 2017 р. по 16 серпня 2017 р. до регіональних комісій  керівником фермерського господарства особисто або уповноваженою особою. Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються.

Перелік документів, які подаються для участі у конкурсі, передбачений п. 8 Постанови Кабінету Міністрів України № 1102 від 25 серпня 2008 р. (зі змінами). Також з ним можна ознайомитися на офіційному сайті Укрдержфонду (www.udf.gov.ua) у розділі «Перелік документів для участі в конкурсі», на офіційних сторінках регіональних відділень Укрдержфонду в соціальній мережі Facebook  або отримати особисто в регіональних відділеннях.

Регіональна комісія Миколаївського відділення повідомляє, щоУкрдержфонд оголосив проведення конкурсу на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».

Сума коштів, що буде розподілена між фермерськими господарствами Миколаївської області становить 3965,0 тис. грн.

Заявки та документи для участі в конкурсі приймаються регіональною комісією Миколаївського відділення з 18 липня 2017 р. по 16 серпня 2017 р. за адресо: 54034, м. Миколаїв, пр. Миру, 34, кім. 712, телефон: +38 (067) 813-38-18 щодня, крім вихідних, з 9:00 по 17:30 (у п’ятницю – до 16:30).

Крім того, нагадуємо, що відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 № 130, сільськогосподарським товаровиробникам надається часткова компенсація на безповоротній основі у розмірі 20 відсотків вартості техніки та обладнання (без урахування податку на додану вартість).

Додаткову інформацію можна отримати в відділі агропромислового  розвитку  держадміністрації за телефоном  3 18 74  та  3 13 03

© Garant Service

Яндекс.Метрика