Травень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві   Чер »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Archive for Травень 26th, 2017

PostHeaderIcon Увага!

Комунальне підприємство “Снігурівський комунальник” повідомляє, що 26.05.2017 року  у зв’язку з  проведенням ремонтних робіт буде відсутнє водопостачання у мікрорайоні «Сім вітрів» та прилеглих вулицях до закінчення ремонтних робіт.

Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

PostHeaderIcon Готові сісти за парти

Відкриті заняття – важлива частина освітньо-виховного процесу дошкільного навчального закладу. Це засіб продемонструвати батькам професіоналізм вихователя та навченість дітей.

Наприкінці  навчального року в Снігурівському ДНЗ № 2 пройшли підсумкові заняття за участі батьків у старшій групі (вихователі Кисіль А.С., Заєць Н.О.). Діти продемонстрували високий рівень знань, вмінь і навичок з розділів програми  «Мовлення дитини» та « Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі»: лічили, розв´язували приклади й задачі, складали розповіді, виконували звуко-буквений аналіз слів.

Батьки висловили подяку вихователям Кисіль А.С. та Заєць І.В. за те, що їх діти цілком і повністю готові сісти за шкільні парти нового навчального року. Л.Бенько, вихователь-методист ДНЗ № 2 м.СнігурівкаSAM_2045 SAM_2047 SAM_2051

PostHeaderIcon Увага!

Комунальне підприємство “Снігурівський комунальник” попереджає, що 26.05.2017  року буде здійснюватись хлорування води у м. Снігурівка.

Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

PostHeaderIcon Звіт

Звіт депутата Снігурівської міської ради 7 скликання

Андрющенко Тетяни Григорівни

про проведену роботу

за період з 10 листопада 2015 року по 25 травня 2017 року

    Я, Андрющенко Тетяна Григорівна, обрана депутатом Снігурівської міської ради 7 скликання по результатам чергових місцевих виборів в м. Снігурівка, які відбулися у 2015 році.

   З 10 листопада 2015 року на підставі рішення І сесії Снігурівської міської ради 7 скликання № 1 обрана секретарем міської ради, тому вся моя подальша основна робота перш за все полягала у виконанні обов’язків, передбачених статтею 50 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

   Протягом звітного періоду приймала участь у всіх засіданнях сесій міської ради.

   Згідно вищезазначеного закону я, як секретар ради, не маю права входити до складу постійних депутатських комісій, однак при цьому я також приймала участь у засіданнях п’яти профільних депутатських комісій Снігурівської міської ради.

  Здійснювала щоденний прийом громадян, складала акти обстеження матеріально-побутових умов проживання осіб, які зверталися до мене як до депутата.

  Неодноразово особисто та за участі інших депутатів Снігурівської міської ради приймала участь у зборах громадян, різноманітних сходках тощо.

   З 30 серпня 2016 року здійснюю повноваження Снігурівського міського голови, тобто з вказаного періоду окрім інших я фактично виконую також обов’язки, передбачені статтею 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”. Отже, я особисто підписую усі листи, які надсилаються від імені міської ради, договори, що укладаються радою, інші документи, координую діяльність комунальних підприємств та ДНЗ міста, очолюю виконавчий комітет ради, керую діяльністю виконавчого апарату ради тощо.

© Garant Service

Яндекс.Метрика