Травень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві   Чер »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Archive for Травень 1st, 2017

PostHeaderIcon Депутати міської ради інформують!

20 квітня 2017 року на засіданні ХХІV позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання було прийнято рішення про організацію звітування депутатів перед виборцями. Строк для звітування встановлено до 20 травня, а період, що має бути охоплений у звіті – з листопада 2015 року по теперішній час.

Депутатський корпус Снігурівської міської ради готовий розповісти снігурівчанам про все, що зроблено депутатами та апаратом міської ради за вказаний період.

Головна діяльність була спрямована на вирішення господарських проблем міста та вдосконалення роботи комунальних підприємств. Їх у нас в місті три.

КП «Снігурівський комунальник» – в народі – водоканал. Суттєво поповнили матеріально-технічну базу підприємства: придбали спецмашину для вивозу нечистот на 5 м. кубічних (основа МАЗ); устаткування для прокладення труб під полотном дороги без її перекопування; зварювальний апарат для пластикових труб; мотопомпи, залізобетонні кільця з кришками для свердловин та колодязів; засувки; два нових глибинних насоси з аквадрайверами. Прийнято на обслуговування та частково відремонтовано 25 пожежних гідрантів. У співпраці з керівництвом підприємства проведено заміну водоводів на таких вулицях: Північна. І. Лауди, ім. лікаря Горбурова, Снігурівська, пров. Пушкінський, Братній, вул. Гагаріна, де води не було впродовж трьох років. Прокладено новий водовід по вул. Суворова (район хлібзаводу).

КП «Снігурівський благоустрій» – в народі – комунгосп. Придбано для удосконалення матеріально-технічної бази підприємства: ліктьову вишку, трактор МТЗ-82.1 з фронтальним навантажувачем та щіткою, два тракторних причепи, відвал для чищення снігу, РУМ для розкидування протиожеледних матеріалів, мотокосарки для боротьби з бур’янами, спецодяг для працівників підприємства. Озеленено майданчик відпочинку за БТДЮ, встановлено два біотуалети (в районі зупинки міжміських маршруток та майданчику для відпочинку), відремонтовано покрівлю на будівлі міського стадіону.

КП «Снігурівський міськводоканал» – в народі – бювети. Укладено договори про співпрацю зі спецпідприємством по обслуговуванню обладнання з очищення води. Спеціалісти налагодили технічне обслуговування обладнання. Змінено структуру підприємства, що дало економічний ефект. Все, перераховане вище, – це результат плідної співпраці депутатської комісії з питань промисловості, торгового та побутового   обслуговування, транспорту і зв’язку (Гончаренко М., Чернов П. Друзь Р., Казмірук Н., Воронова Л., а також за активної участі депутатів Журавля В. та Воробйова О.), керівників підприємств та апарату міської ради.

Комісія з питань гуманітарної політики, освіти, охорони здоров’я, духовності та соціального захисту у співпраці з апаратом міської ради та іншими комісіями вирішила таке: закінчення ремонту ДНЗ №2, налагодження в ньому опалювальної системи; виділення коштів на ремонтні роботи в ДНЗ №1. На поступове виконання замовлень завідуючих ДНЗ закуплено кухонний посуд, інвентар, миючі засоби, підтримано реалізацію грантових проектів у ДНЗ №7 та спорудження площадки для катання на роликах. Проаналізовано штатні розписи ДНЗ, вирішено питання про виплату «оздоровчих» обслуговуючому персоналу ДНЗ. Члени депутатської комісії співпрацювали із міською службою в справах дітей та молоді, брали участь у засіданнях опікунської ради, в обстеженні родин, що потрапили в складні умови життя. Виділено кошти на підписку районної газети для ветеранів. Цим займалися разом з усіма такі депутати: Бунчук С., Журавель В., Білоусова М., Берест Л., Лєвшова О.

Постійна комісія з питань земельних ресурсів, охорони  навколишнього середовища – це депутати Мороз О., Ткаченко О., Явтушенко Н., Поскрипка О., Лебедєв К.. Розглядали поточні звернення громадян та відділу з земельних питань міської ради. Виїжджали на обстеження земельних ділянок, брали участь в спільних комісіях з різних питань. Комісія займалася питаннями боротьби із шкідливими рослинами, бур’янами.

Питанням дотримання законності та правопорядку в роботі депутатського корпусу займалась відповідна комісія в складі Попович В., Фалька О., Зіньковського Ю., Завірюхіна П., Воробйова О.

Комісія з питань економічної політики, соціального розвитку міста, планування, бюджету та інвестицій (Муравко Л., Жигалко О., Бастан Н., Кучерявенко Н., Дигало Є.) погоджувала розподіл видатків з міського бюджету на фінансування питань, що розглядалися на всіх вищеназваних комісіях.

Депутатський корпус міської ради вважає особливим досягненням високий рівень гласності, що знайшов своє вираження в он-лайн трансляції сесій, засідань комісій, висвітлення подій на місцях шляхом оперативної відеозйомки.

Депутати бажали б бачити більшу активність міської громади, небайдуже ставлення її до подій та проблем рідного міста, загальну зацікавленість снігурівчан у покращенні життя нашого міста.

1 2 3 4 5 768 9 10 11 12 13 14 15 16

© Garant Service

Яндекс.Метрика