Квітень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер   Тра »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Archive for Квітень 13th, 2017

PostHeaderIcon Скликання ХХIV позачергової сесії

      20.04.2017 року о 14:00 годині в приміщенні актової зали Снігурівської районної ради за адресою вул. Центральна (Леніна), 72 відбудеться ХХІV позачергова сесія Снігурівської міської ради 7 скликання, на розгляд якої виносяться такі питання:

 1. Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської ради на 2017 рік.
 2. Про звіт голови постійної комісії міської ради з питань законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та регуляторної політики.
 3. Про організацію звітів депутатів Снігурівської міської ради 7 скликання.
 4. Про внесення змін до Додатку 1 до рішення ХХ позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 20.01.2017 року № 3 “Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб на території м. Снігурівка”.
 5. Про внесення доповнень та змін до Комплексної програми «Турбота» в місті Снігурівка на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням LXIV сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 24 грудня 2013 року №4.
 6. Про внесення доповнення до заходів по виконанню Комплексної програми «Турбота» в місті Снігурівка на 2017 рік, затверджених рішенням XIX сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року № 6.
 7. Про внесення доповнення до заходів по виконанню Програми соціально – економічного та культурного розвитку м. Снігурівка на 2017 рік, затверджених рішенням ХІХ сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 23.12.2016р. № 4.

Земельні питання.

 1. Про надання дозволу громадянці України Середі Л.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Некрасова, 101.
 2. Про надання дозволу громадянину України Колестнику В.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови та для ведення індивідуального садівництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Расветівська, 46.
 3. Про надання дозволу громадянці України Заєць В.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Плієва, 35.
 4. Про надання дозволу громадянці України Чуприні С.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови та для ведення індивідуального садівництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Янтарна, 12.
 5. Про внесення доповнень в додаток до рішення № 18 ХVІІІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 08.12.2016 року «Про затвердження заходів по виконанню Програми розвитку земельних відносин по Снігурівській міській раді на 2017 рік».
 6. Про надання дозволу Снігурівській міській раді на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій із земель комунальної власності по вул. Центральній, 22 в м. Снігурівка Миколаївської області.
 7. Про внесення змін до рішення ІV сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 23 грудня 2015 року № 38 «Про надання дозволу громадянину України Назарову Ю.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. ім. лікаря Горбурова, 23 (вул. Червоноармійська, 23)».
 8. Про надання дозволу Булаху О.Л. на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів із земель комунальної власності по вул. Суворова, 41 «а» в м. Снігурівка Миколаївської області.
 9. Про встановлення ставки орендної плати за користування земельною ділянкою та передачу в оренду строком на _______ років ПрАТ «МТС Україна» земельної ділянки для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій із земель комунальної власності, яка знаходиться по вул. Центральній, 135 в м. Снігурівка Миколаївської області.
 10. Про встановлення ставки орендної плати за користування земельною ділянкою ПрАТ «МТС Україна» для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій із земель комунальної власності, яка знаходиться по вул. Центральній, 22 в м. Снігурівка Миколаївської області.
 11. Про внесення змін до рішення LХVІІІ сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 25 вересня 2014 року № 20 «Про передачу в оренду земельної ділянки ФОП Гвоздьовій Т.А. для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 77».
 1. Про преміювання секретаря міської ради Андрющенко Т.Г.
 2. Про преміювання першого заступника міського голови Бойко І.В.
 1. Інформація про розробку звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки щодо відведення її у власність громадянці України Гордієнко С.Й. шляхом викупу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ізземель громадськоїзабудови комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка,вул. 200-річчя Снігурівки, 99.
 2. Інформація про стан використання земельних ділянок в межах Снігурівської міської ради.
 3. Розгляд заяви Шумік В.І. стосовно винесення на сесію Снігурівської міської ради проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну сумісну власність громадянам Шумік В.І. та Шумік Г.В. для ведення особистого селянського господарства по вул. Потьомкіна 13/2 в м. Снігурівка Миколаївської обл.
 4. Розгляд депутатського звернення депутата Снігурівської міської ради Воробйова О.О. щодо питання реконструкції покрівлі даху житлового будинку № 92 по вул. Суворова.

Різне.

PostHeaderIcon

20.04.2017 року о 14:00 годині в приміщенні актової зали Снігурівської районної ради за адресою вул. Центральна (Леніна), 72 відбудеться ХХІV позачергова сесія Снігурівської міської ради 7 скликання, на розгляд якої виносяться такі питання:

 1. Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської ради на 2017 рік.
 2. Про звіт голови постійної комісії міської ради з питань законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та регуляторної політики.
 3. Про організацію звітів депутатів Снігурівської міської ради 7 скликання.
 4. Про внесення доповнення до структури працівників Снігурівської міської ради.
 5. Про внесення змін до Додатку 1 до рішення ХХ позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 20.01.2017 року № 3 “Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб на території м. Снігурівка”.

Земельні питання.

 1. Про внесення доповнень в додаток до рішення № 18 ХVІІІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 08.12.2016 року «Про затвердження заходів по виконанню Програми розвитку земельних відносин по Снігурівській міській раді на 2017 рік».
 2. Про надання дозволу громадянці України Середі Л.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Некрасова, 101.
 3. Про надання дозволу громадянину України Колестнику В.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови та для ведення індивідуального садівництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Расветівська, 46
 4. Про надання дозволу Булаху О.Л. на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів із земель комунальної власності по вул. Суворова, 41 «а» в м. Снігурівка Миколаївської області
 5. Про встановлення ставки орендної плати за користування земельною ділянкою та передачу в оренду строком на _______ років ПрАТ «МТС Україна» земельної ділянки для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій із земель комунальної власності, яка знаходиться по вул. Центральній, 135 в м. Снігурівка Миколаївської області
 6.  Про встановлення ставки орендної плати за користування земельною ділянкою ПрАТ «МТС Україна» для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій із земель комунальної власності, яка знаходиться по вул. Центральній, 22 в м. Снігурівка Миколаївської області
 7. Про внесення змін до рішення LХVІІІ сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 25 вересня 2014 року № 20 «Про передачу в оренду земельної ділянки ФОП Гвоздьовій Т.А. для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 77»
 8. Про надання дозволу громадянці України Заєць В.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Плієва, 35
 9. Про надання дозволу громадянці України Чуприні С.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови та для ведення індивідуального садівництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Янтарна, 12
 10. Про внесення змін до рішення ІV сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 23 грудня 2015 року № 38 «Про надання дозволу громадянину України Назарову Ю.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. ім. лікаря Горбурова, 23 (вул. Червоноармійська, 23)»
 11. Про надання дозволу Снігурівській міській раді на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій із земель комунальної власності по вул. Центральній, 22 в м. Снігурівка Миколаївської області.
 1. Про преміювання секретаря міської ради Андрющенко Т.Г
 2. Про преміювання першого заступника міського голови Бойко І.В.
 1. Інформація про розробку звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки щодо відведення її у власність громадянці України Гордієнко С.Й. шляхом викупу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ізземель громадськоїзабудови комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка,вул. 200-річчя Снігурівки, 99.
 2. Інформація про стан надходження орендної плати за земельні ділянки в межах м. Снігурівка.
 3. Розгляд заяви Шумік В.І. стосовно винесення на сесію Снігурівської міської ради проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну сумісну власність громадянам Шумік В.І. та Шумік Г.В. для ведення особистого селянського господарства по вул. Потьомкіна 13/2 в м. Снігурівка Миколаївської обл.

Різне.

© Garant Service

Яндекс.Метрика