Квітень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер   Тра »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Archive for Квітень 7th, 2017

PostHeaderIcon

На порядку денному – нагальні питання

       Завершився І квартал 2017 року. Можна підводити перші підсумки по виконанню бюджету.

      Так, бюджет міської ради за вказаний період по загальному фонду виконано на 111,6 %. По відношенню до аналогічного періоду минулого року – на 146,5 %.

       Протягом І кварталу 2017 року міська рада спільно з підпорядкованими їй комунальними підприємствами та дошкільними навчальними закладами проводила роботу, направлену на забезпечення сталого розвитку різних сфер життєдіяльності та інфраструктури  Снігурівки, покращення благоустрою територій, наведення чистоти і порядку в місті. За вказаний період зроблено було чимало, тому варто зупинитися на окремих напрямках роботи, а саме:

    Стосовно газифікації міста необхідно зазначити, що незабаром розпочнеться будівництво підвідного газопроводу до заводу з переробки томатів, спорудження якого відбувається зараз на околицях Снігурівки. Газопровід буде проведено через територію мікрорайону “Сім вітрів”. Група компаній “Agrofusion”, що будує завод, згодна прокласти газопровід за власний рахунок. Завдяки партнерській та активній соціальній позиції власника заводу та голови Миколаївської облдержадміністрації виникла можливість підключити до газопостачання весь мікрорайон “Сім вітрів”, а це близько 1500 абонентів, включно з будівлями відділу поліції, пошти, ЗОШ № 4, РБК тощо. У зв’язку з цим на засіданні ХХІІІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 29 березня 2017 року депутатами було прийнято рішення виділити кошти з міського бюджету на виготовлення проектно-кошторисних документацій по “Будівництву зовнішніх мереж газопостачання житлових будинків, Снігурівської загальноосвітньої школи (ЗОШ) І-ІІІ ст. № 4 та адміністративних будівель по вул. Суворова, м. Снігурівка Миколаївської області” (загальна вартість проекту – 282219 грн.) та “Будівництву внутрішніх мереж газопостачання багатоповерхових житлових будинків по вул. Суворова, м. Снігурівка Миколаївської області” (загальна вартість проекту – 147900 грн.). Отже нарешті у мешканців мікрорайону “Сім вітрів” з’явиться можливість отримати таке давно бажане благо сучасної цивілізації, як газопостачання.

     Важливим надбанням для жителів міста можна вважати відновлення вуличного освітлення по вул. Суворова на ділянці від вул. Перемоги до автомобільної заправки (в бік дороги на місто Херсон), яке було відсутнє протягом останніх десяти років. Крім того, завдяки спільній та злагодженій роботі міської ради та комунального підприємства “Снігурівський благоустрій” освітлення було відновлено на вулицях Зоряній, Некрасова, Горіховій, Мересьєва, Веселковій, Весняній, Валерія Бойченка та провулку Новому. Також проведено освітлення на міському дитячому ігровому майданчику, здійснено чимало ремонтних робіт, встановлено багато нових світлоточок. Проблемними залишаються вулиці В’ячеслава Чорновола та Інгулецька. З метою виправлення даної ситуації та відновлення на цих вулицях освітлення міською радою виділені кошти на виготовлення відповідних проектів.

     Зважаючи на вкрай незадовільний стан автодорожнього покриття по вулиці Суворова міська рада спільно з депутатським корпусом районної ради вирішує питання про виділення коштів з міського та районного бюджетів на проведення капітального ремонту зазначеного покриття. Всього заплановано виділити близько 2,5 млн. грн., що нарешті дозволить частково відновити до належного стану дорогу на вулиці із найбільш інтенсивним рухом автотранспорту в межах міста.

    Переймаючись проблемами довкілля міська рада та комунальне підприємство “Снігурівський благоустрій” спільно з небайдужими установами, організаціями і мешканцями міста проводили активну роботу з покращення благоустрою, наведення чистоти і належного санітарного стану на території міста. Зокрема 23 березня було здійснено прибирання узбіччя дороги та паркової території біля залізничної колії на в’їзді до Снігурівки спільними зусиллями працівників комунального підприємства “Снігурівський благоустрій” (начальник – Мамоненко Людмила Євгенівна), Снігурівської дільниці Березнегуватського УЕГГ ПАТ “Миколаївгаз” (начальник – Караченцев Євгеній Дмитрович), ПрАТ “УкрАгро НПК” (керівник місцевого представництва – Вишневський Олександр Вікторович), приватного підприємства “Компанія ”Агропродукт” (керівник – Пирумян Андраник Бахшиєвич) та фізичної особи-підприємця Кішковського Сергія Володимировича, які одними з перших відгукнулися на пропозицію міської ради  прийняти участь у місячнику з благоустрою в місті та подбати про наведення чистоти і порядку.

     Депутатом Миколаївської обласної ради Кормишкіним Ю.А. було надано 2000 саджанців дерев і кущів, які стали в нагоді під час місячника з благоустрою та були висаджені на території міста, загальноосвітніх шкіл та дошкільних навчальних закладів. Також було висаджено 100 кущів троянд. Крім того, в найкоротші строки було здійснено побілку дерев та бордюрів. Однак позитивні моменти від зробленого певним чином затьмарило невдячне відношення окремих містян до праці інших, оскільки через певний час декілька десятків саджанців вже було вкрадено. Тому вкотре апелюємо до свідомості людей і закликаємо поважати один одного та дбайливо ставитися до майна громади.

    Отже, робота набирає обертів і в подальшому потрібно буде зробити ще чимало. Тож міська рада закликає всіх небайдужих снігурівчан  – патріотів своєї малої батьківщини та рідної домівки не залишатися осторонь і долучатися до спільної діяльності, направленої на благо міста Снігурівка!

Секретар міської ради                                        Т.Г. Андрющенко

1 2 3 4

PostHeaderIcon Про порядок оподаткування доходів громадян-одноосібників

       Статтею 67 Конституції встановлено, що кожен громадянин зобов`язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом і щорічно подавати до податкових інспекцій за місцем проживання декларацію про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.
Декларування у 2017 році доходів фізичних осіб пов’язано з виконанням платниками податку вимог розділу IV Податкового кодексу України (ПКУ), згідно з положеннями якого платники податку у відповідних випадках зобов’язані подати річну декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію).

       Відповідно  п.п. 47.1.2. п.47.1 статті 47 ПКУ відповідальність за складання податкової  звітності несуть фізичні особи-платники податків та їх законні чи уповноваженні представники у випадках, передбачених законом. Згідно п.179.1. статті 179 ПКУ фізичні особи зобов’язані подавати до контролюючого органу податкову  декларацію за місцем своєї податкової адреси за результатами  календарного року у строки, встановлені цим Кодексом для річного звітного податкового періоду.

Відповідно до норм Податкового кодексу (п.п. 165.1.24 ст. 165) не оподатковуються доходи громадян від продажу власної сільськогосподарської продукції, що отримана безпосередньо цим громадянином при обробітку земельних ділянок, що відповідно до Земельного кодексу надані для садівництва, земель для ведення особистого господарства в межах 2 га, або з присадібної ділянки.

Якщо розмір земельної ділянки перевищує 2 гектари або громадянин отримав земельний пай, що обробляє особисто, то дохід від продажу сільськогосподарської продукції підлягає оподаткуванню на загальних підставах.

За підсумками року такі особи мають надати декларацію про отримані протягом року доходи до податкового органу за місцем свого проживання.
Снігурівське відділення Баштанської ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області звертає увагу, що для фізичних осіб встановлено граничні строки подання податкових декларацій про майновий стан і доходи, а саме відповідно  п.п.49.18.4. п.49.18 статті 49 ПКУ  для громадян які зобов’язані подати Декларації – до 1 травня року, що настає за звітним.

Порушення податкової дисципліни тягне за собою накладення штрафів! Платники податків несуть відповідальність, передбачену нормами Податкового Кодексу, зокрема, у разі подання податкової декларації з порушенням граничних термінів або неподання податкової декларації, застосовується штрафна санкція, передбачена пунктом 120.1 статті 120 ПКУ та адміністративна відповідальність штрафна санкція, передбачена ч.1 ст.164-1 КУпАП.

© Garant Service

Яндекс.Метрика