Жовтень 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер   Лис »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Archive for Жовтень 4th, 2016

PostHeaderIcon УСЗН інформує

8 вересня 2016 року Урядом прийнято постанову № 635 «Про внесення змін до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (набрала чинності 21.09.2016).

Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається виходячи з розміру середньомісячного сукупного доходу осіб за попередній календарний рік.  Внесеними змінами передбачено, що для призначення субсидії сукупний дохід обчислюється виходячи з доходів, нарахованих особам, які досягли 14-річного віку станом на 1 січня року, за який враховуються доходи без урахування податку з доходів фізичних осіб. При цьому встановлено, що непрацюючим пенсіонерам, які не мають інших доходів, крім пенсії, до середньомісячного сукупного доходу враховується розмір пенсії за місяць, що передує місяцю, з якого призначається субсидія.

Вказаною постановою також уточнено порядок обчислення сукупного доходу для осіб, які досягли 18-річного віку (станом на 1 січня року, за який враховуються доходи):

– особам, які мають середньомісячний сукупний дохід менший від прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб (станом на 31 грудня цього ж року), або у яких відсутній дохід, але вони навчаються за денною формою навчання для розрахунку субсидії враховується середньомісячний дохід на рівні одного прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на 31 грудня року, за який враховуються доходи (станом на 31.12.2015 – 1378 грн.);

– особам, у яких відсутні доходи – для розрахунку субсидії враховується дохід на рівні двох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на 31 грудня року, за який враховуються доходи для призначення субсидії (2756 грн.). В окремих випадках за рішенням районних комісій для осіб, які проживають у сім’ях, що опинилися у складних життєвих обставинах, у розрахунок субсидії може включатися середньомісячний сукупний дохід на рівні одного прожиткового мінімуму;

– особам, які мали середньомісячний сукупний дохід менший від прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на 31 грудня року за який враховується дохід, але отримували пенсію, стипендію, допомогу при народженні (усиновленні) дитини, допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, допомогу по догляду за інвалідом I та II групи внаслідок психічного розладу, допомогу особам, які не мають права на пенсію та інвалідам, допомогу по безробіттю або будь-які доходи, отримані особою, яка не досягла 18-річного віку станом на 31 грудня року, за який враховуються такі доходи, то у розрахунок субсидії включаються фактично отримані доходи;

– особам які протягом року, за який враховуються доходи для призначення субсидії, перебували на строковій військовій службі, середньомісячний сукупний дохід незалежно від отриманих (не отриманих) доходів визначається на рівні половини розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на 31 грудня року, за який враховуються доходи.

Крім того, доповнено перелік доходів, які не враховуються до сукупного доходу сім’ї при призначенні субсидії, а саме: вартість безоплатно отриманих санаторно-курортних путівок, протезно-ортопедичних виробів, засобів реабілітації, суми, які виплачуються в порядку відшкодування шкоди, заподіяної працівникові за ушкодження його здоров’я, що пов’язане з виконанням ним трудових обов’язків.

Також внесеними змінами, передбачена можливість перерахунку субсидії в межах строку призначення, у разі якщо особа не згодна з рішенням про проведення розрахунку субсидії на наступний період та має додаткові обставини, які безпосередньо впливають на визначення розміру сукупного доходу за попередній період, що підтверджується відповідними документами.

Звернутаєм увагу, що громадянин, якому призначено субсидію зобов’язаний протягом місяця поінформувати управління соціального захисту населення, зокрема, про зміну складу зареєстрованих у житловому приміщенні осіб. Так у разі отримання управлінням соціального захисту населення за запитом інформації про збільшення чисельності зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, надання раніше призначеної субсидії припиняється з місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися зміни.

 

 

Начальник управління                                                                                           С.М.Голдун

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PostHeaderIcon До відома мешканців міста!

%d0%b1%d0%b5%d0%b7%d1%8b%d0%bc%d1%8f%d0%bd%d0%bd%d1%8b%d0%b9

PostHeaderIcon КП “Снігурівський комунальник” інформує

04.10.2016 р. у зв’язку з  проведенням аварійних робіт  буде відключено водопостачання в  райні “Сім вітрів”, по вул. Братній, вул. Заводській, вул.Пархоменка, вул. Комсомольська  з 8.30 год. до закінчення робіт.

 

Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

Адміністрація КП “Снігурівський комунальник”

PostHeaderIcon Свято Дня міста

В першу неділю жовтня 02.10.2016 року Снігурівка відсвяткувала свій 204-й день народження і похмурий ранок цього дня не став перешкодою на шляху хорошого настрою, як у учасників, так і у гостей.

В цей день було проведено ІV-у Виставку голубів та іншої декоративної птиці, проведення якої стало для Снігурівки вже своєрідною традицією. Птахи заворожували око та радували своїм різноманіттям. Також на виставці можна було побачити різні породи кролів та придбати різноманітні сорти троянд.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Колективами та батьками дошкільних навчальних закладів, сільськими радами було організовано ярмарок, на якому можна було придбати різноманітні солодощі, гарячу каву або чай. Також колектив ДНЗ №3 порадував всіх присутніх гарним співом та танцем.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Біля будинку творчості для дітей та юнацтва було організовано шаховий турнір.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Для маленьких відвідувачів, які прийшли на святкування, було встановлено різноманітні  атракціони. Діти мали змогу відчути себе справжніми водіями та покататися на картингу, а маленькі любителі автомобілів могли проїхатися на спеціальному дитячому атракціонні. Тут можна було придбати солодку вату та іграшки. Також всіх присутніх на виставці та ярмарку розважали клоуни.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

В Районному будинку культури відбувся концерт Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії. Бажаючих подивитися концерт в холі зустрічали живі статуї, яких зіграли працівники Районного будинку культури. Зал був переповнений глядачами, які прийшли подивитися на виставу цього чудового театру. Актори зірвали овації залу своїм прекрасним співом, гарними та артистичними танцями, дивовижною професійною грою. Глядачі ще довго обговорювали прекрасну гру та чудову виставу акторів.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

5 55 img_5748

2 жовтня 2016 року для Нешлюбенко Сергія Олександровича, Нешлюбенко Світлани Миколаївни та Тимофєєва Євгенія Ніловича, Тимофєєвої Людмили Григорівни стало не просто святом дня міста, а ще й визначною датою в їхньому житті, адже подружжя Нешлюбенко святкували срібне весілля – 25-ти річчя подружнього життя, а подружжя Тимофєєвих – золоте весілля – 50 років подружнього життя.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

На стадіоні «Колос» для всіх присутніх провела свій сольний концерт Анастасія Приходько, яка зірвала овації присутніх глядачів. Виступ співачки пройшов на одному подиху і  залишив всіх з позитивними емоціями.

3bytpgwabds

6apeg02wics 99bjh84quni sj8ss77qrr4 xajhnty672o xmfcokilaza

Цей хвилюючий та чарівний день скінчився святковим салютом.

Дякуємо всім, хто не залишився байдужим і взяв участь у виставці та мешканцям міста, які прийшли на святкування дня народження Снігурівки.

© Garant Service

Яндекс.Метрика