Вересень 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер   Жов »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Archive for Вересень 8th, 2016

PostHeaderIcon Порядок денний

08.09.2016 року о 14.00 годині в приміщенні актової зали Снігурівської районної ради за адресою вул. Центральна (Леніна), 72 відбудеться ХV позачергова сесія Снігурівської міської ради 7 скликання, на розгляд якої виносяться наступні питаня: 

 1. Про внесення доповнень до заходів по виконанню Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Снігурівка на 2016 рік, затверджених рішенням V сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 25.12.2015 р. за № 2.
 2. Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської ради на 2016 рік.
 3. Про погодження КП «Снігурівський благоустрій» продажу автомобілю ГАЗ «Волга».
 4. Про реєстрацію в новій редакції Статутів КП «Снігурівський благоустрій» та КП «Снігурівський комунальник».
 5. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Снігурівка в особі Снігурівської міської ради пожежних гідрантів, розміщений по м. Снігурівка.
 6. Про проведення передачі основних фондів та активів від КП Снігурівський міськводоканал» до міської ради з послідуючою передачею їх до КП «Снігурівський комунальник».
 7. Про рекомендацію виконавчому комітету Снігурівської міської ради переглянути визначені об’єкти благоустрою, які можуть передаватися комунальним підприємством «Снігурівський благоустрій» у тимчасове платне користування (утримання) іншим суб’єктам господарювання та громадянам.
 8. Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад.
 9. Про преміювання секретаря міської ради Андрющенко Т.Г.
 10. Про преміювання першого заступника міського голови Бойко І.В.
  11. Інформація щодо виділення квартир працівникам силових органів на протязі 10 років.
 11. Про внесення змін до рішення ХХХVІІ сесії Снігурівської міської ради 5 скликання від 25 грудня 2008 року № 40 ” Про внесення змін до рішення ХХІХ сесії Снігурівської міської ради 4 скликання від 28 жовтня 2005 року № 29 “Про надання ВАТ “Укртелеком” земельних ділянок в довгострокову оренду строком на 50 років для обслуговування об’єктів товариства”.
 12. Про передачу колгоспу “Прометей” в довгострокову оренду терміном на 10  років земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі  із земель житлової та громадської забудови комунальної власності по вул. Гетьмана Сагайдачного, 138 (вул. Карла Маркса, 138) в м. Снігурівка Миколаївської області.       
 13. Про передачу в оренду земельної ділянки громадянину України Муравка Д.В. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка знаходиться в районі промислової бази Управління каналів Інгулецької зрошуваної системи в м. Снігурівка Миколаївської області.
 14. Про внесення змін до рішення LХХVІІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 14 липня 2015 року № 17 та до рішення ХІІ сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 27 травня 2016 року № 15 «Про передачу у власність шляхом викупу громадянці України Копитіній Л.О. земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) із земель житлової та громадської забудови комунальної власності по вул. Центральній, 138-А (вул. Леніна, 138-А) в м. Снігурівка Миколаївської області».
 15. Про припинення дії договору оренди землі ФОП Новікову І.А. для комерційного використання (розміщення кіоску) за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 61.
 16. Про внесення змін до рішення ХШ позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 22 червня 2016 року №6 «Про передачу у власність шляхом викупу громадянці України Шатковій Л.Й. земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель громадської забудови комунальної власності по вул. Чайковського,63/1 в м. Снігурівка Миколаївської області».
 17. Про надання дозволу міській раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Центральна, 58.
 18. Про надання дозволу фермерському господарству «ОРГАНІК СІСТЕМС» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,004 га в оренду для розміщення та експлуатації газорозподільного пункту в межах території Снігурівської міської ради, Снігурівського району, Миколаївської області.
 19. Про передачу ПСП «Агрофірма «Роднічок» в безоплатне господарське відання на строк 49 років каналів відкритої зрошувальної системи.
 20. Про надання дозволу громадянину України Хомик Г.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Широка, 22.
 21. Про надання дозволу громадянину України Кубарі І.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та для індивідуального садівництва із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. 200 річчя Снігурівки, 199 (вул. Жовтнева, 199).
 22. Про надання дозволу Миколаївській обласні спілці споживчих товариств на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська область, місто Снігурівка, вулиця Центральна, 142.
 23. Про передачу в оренду земельної ділянки громадянці України Таран І.В для обслуговування будівель торгівлі «Обслуговування торгівельного кіоску» по вулиці В’ячеслава Чорновола, 11 а в місті Снігурівка Миколаївської області.
 24. Про внесення доповнення до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Снігурівської міської ради на 2016 рік.
 25. Про прийняття проекту рішення «Про встановлення фіксованої ставки орендної плати на земельні ділянки комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель громадської забудови в межах міста Снігурівка Миколаївської області».
 1. Про прийняття проекту рішення «Про відмову в наданні дозволів на розробку документацій із землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності фізичним особам для ведення особистого селянського господарства, про відмову в наданні дозволів на розробку документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності з метою зміни цільового призначення земельних ділянок та зміни виду використання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства в межах міста Снігурівка Снігурівського району Миколаївської області.
 2. Про внесення змін в рішення ХІІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 27 травня 2016 року № 17 “Про надання дозволу громадянину України Арушанян А.Р. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка,вул. Потьомкіна,1”.
 3. Про внесення змін в рішення ХІІ сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 27 травня 2016 року № 16 ” Про передачу в оренду земельної ділянки Арушанян А.Р. для обслуговування нежитлової будівлі по вул. Потьомкіна, 1в м. Снігурівка Миколаївської області”.
 4. Про надання дозволу громадянину України Рудюк С.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Чайковського, 156/2.
 5. Про передачу в оренду земельної ділянки Сергеюк О.І. та Булах О.Л. для обслуговування майнового комплексу по вул. Центральній, 4б в м. Снігурівка Миколаївської області.
 6. Різне.

PostHeaderIcon КП “Снігурівський комунальник” інформує

08.09.2016 р. у зв’язку з  проведенням ремонтних робіт по вул. Гетьмана Сагайдачного (Карла Маркса)  буде відсутнє водопостачання в  старій частині міста до ліквідації аварії.

Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

Адміністрація КП “Снігурівський комунальник”

© Garant Service

Яндекс.Метрика