Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

PostHeaderIcon

В продовження розповіді про діяльність ТОВ ”ЕВЕРІ”, публікуємо приклади того, як може змінюватися на краще естетичний вигляд колись безхазяйного об’єкту після появи ефективного власника.

PostHeaderIcon Зупинити децентралізацію не вийде – Гройсман

630_360_1532598078-9801

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман вважає, що за спробою зупинити децентралізацію стоять брудні політичні ігрища, і наголошує, що зупинити децентралізацію не вийде.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Незважаючи на численні звернення громадськості, Центральна виборча комісія не спромоглась прийняти рішення щодо виборів в ОТГ. Поважаючи незалежність ЦВК вважаю, що за спробою зупинити децентралізацію стоять брудні політичні ігрища. Всім, хто хоче зупинити децентралізацію, ще раз наголошую – не вийде!!!”, – написав Гройсман.

Він зазначив, що пам’ятає свою боротьбу за цю надважливу для людей реформу від самого початку.

“Як хто не намагався, але зупинити її тоді не вдалося. І зараз ми будемо робити все для того, щоб домогтись чесних рішень!”, – наголосив Гройсман.

PostHeaderIcon Про скликання XLІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання.

22.08.2018 року о 10:00 годині в приміщенні Снігурівської міської ради по вул. Жовтнева, 124 відбудеться пленарне засідання XLІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання, на розгляд якої виносяться такі питання:

 • Про внесення змін до рішення Снігурівської міської ради 7 скликання від 27.07.2018 № 3  “Про внесення змін до міського бюджету Снігурівської міської ради на 2018 рік”.
 • Про внесення доповнень до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Снігурівської міської ради на 2018 рік, затвердженого рішенням ХХXV позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 30.01.2018р. № 5.
 • Про організацію звітів депутатів Снігурівської міської ради 7 скликання.
 • Про прийняття проекту рішення ”Про обмеження щодо продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв, вин столових на території м. Снігурівка”.
 • Про погодження комунальному підприємству ”Снігурівський комунальник” придбання автомобіля.

Земельні питання

 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Снігурівській міській раді для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту (стадіон “Колос”) із земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: вул. Суворова, 57 м. Снігурівка Снігурівського району Миколаївської області та передачу даної земельної ділянки в постійне користування КП “Снігурівський благоустрій”.
 • Про затвердження детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,0045 га, розташованої по вул. Суворова, 33 в м. Снігурівка Миколаївської області для подальшої передачі в платне користування.
 • Про затвердження детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,0045 га, розташованої по вул. Суворова, 104 в м. Снігурівка Миколаївської області для подальшої передачі в платне користування.
 • Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування релігійній громаді незалежної помісної церкви християн “Велике доручення” орієнтовною площею 0,0270 га та 0,0030 га за адресою: вул. Валерія Бойченка,70, м. Снігурівка Миколаївської області.
 • Про надання дозволу громадянці України Івановій Л.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: вул. Грушевського, 27 м. Снігурівка Миколаївської області.
 • Про надання дозволу громадянці України Артимчук Н.Ф. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності за адресою: вул. Шевченка, 90  м. Снігурівка Миколаївської області.
 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),на якій розміщується житловий будинок громадянина України Харитонова С.В. за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Котляревського, 4 та передачу даної земельної ділянки у власність.
 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),на якій розміщується житловий будинок спільної сумісної власності громадян України Харитонова В.В. та Харитової Л.І. за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. 1-го Травня, 21 та передачу даної земельної ділянки у спільну сумісну власність.
 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Лозовській Ганні Григорівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: вул. Черкаська, 3 м. Снігурівка Снігурівського району Миколаївської області.
 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ “Лайк Інвест” для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель житлової та громадської забудови комунальної власності в м. Снігурівка, вул. Інгулецька, 12/1 Снігурівського району Миколаївської області та передачу даної земельної ділянки в оренду.
 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину України Шаповалову С.В. для будівництва індивідуальних гаражів із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: вул. Суворова, 15/2 м. Снігурівка, Снігурівського району Миколаївської області та передачу земельної ділянки в оренду.

Різне.

PostHeaderIcon Будівництво сонячної електростанції продовжується

Товариством з обмеженою відповідальністю ”ЕВЕРІ” на території колишнього заводу залізо-бетонних виробів по вул. Братня, 2/1 в м. Снігурівка площею 20,0 га продовжуються підготовчі роботи для подальшого будівництва сонячної електростанції. До цього вказане підприємство завдяки конструктивній позиції міського голови Голоблі Л.М. та депутатського корпусу Снігурівської міської ради отримало дозвіл на зміну цільового призначення відповідної земельної ділянки та розроблення детального плану території, який пройшов громадське обговорення.

Як повідомив відповідальний за роботи майстер Олександр Гавінський, облаштування території триває близько трьох місяців. Незабаром розпочнеться активне підвезення будівельних матеріалів та безпосередньо сонячних панелей. Все відбувається за планом. Наразі вирівнюється поверхня земельної ділянки та встановлюються бетонні опори.

Міська рада підтримує інвестора – ТОВ ”ЕВЕРІ”, адже завдяки спорудженню цього об’єкту будуть створені додаткові робочі місця, збільшаться надходження до міського бюджету, колись захаращена територія буде впорядкована, а місто отримає додаткові енергогенеруючі потужності із застосуванням ”зеленого тарифу”.

PostHeaderIcon

     Доводимо до відома населення міста Снігурівка інформацію про меню харчування дітей в дошкільних навчальних закладах та наводимо приклади зразків харчової продукції, яка на сьогодні постачається в ДНЗ міста.

PostHeaderIcon Повідомлення про встановлення карантинних обмежень

  Снігурівське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє про виявлення ДНК вірусу африканської чуми свиней з патологічного матеріалу відібраного від загиблих свиней, належних мешканцям м. Олешки та с. Солонці Праві Олешківського району Херсонської області.

     Діагноз встановлено на підставі звітів Дніпропетровської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини м. Дніпро про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу від 12.08.2018р. №№001378п.м/18 та 001377п.м./18 відповідно.

  Станом на 08.08.2018р. карантин продовжує діяти у 36 неблагополучних пунктах по АЧС – в 11 областях України – Одеській (16), Донецькій (4), Херсонській (4), Рівненській (3), Сумськькій (2), Полтавській (2), Запорізькій (1), Черкаській (1), Тернопільській (1), Чернівецькій (1), Волинській (1).

Крім того, повідомляємо про те, що на Херсонщині продавати свинину дозволили лише фермам закритого типу.

     Окрім того, 13 серпня 2018 року на Полтавщині, у ДП ДГ імені “Декабристів” Інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН (с.Декабристи Миргородського району) стався спалах цього захворювання. Зазначимо, що на території ДП ДГ імені “Декабристів” розводять та вирощують миргородську чорно-рябу породу свиней — єдину на усю країну. Про це свідчить інформація з офіційного сайту підприємства. Зокрема повідомляється, що там зосереджено 100% генетичного потенціалу породи, який відноситься до 6 ліній кнурів та 12 родин свиноматок.

         Нагадаємо, в Україні, вірус АЧС неконтрольовано поширюється вже п’ятий рік поспіль. За цей час збитки фермерів (через ліквідацію зараженого поголів’я) сягнули вже понад 170 млн грн.

         На тлі епідемії ціни на свинину і сало в Україні зростають рекордними темпами. За рік свинина додала в ціні близько 40%, а сало – більше 70%.

     Застерігаємо щодо заборони закупівлі, вивезення живих тварин, продукції харчування та фуражу з територій, де введено карантинні обмеження, адже  дешевизна зваблює підприємливих осіб до наживи. Окрім того, в разі перебування у Вас гостів із регіонів, де встановлено діагноз на африканську чуму свиней, в тому числі з Російської Федерації та Республіки Білорусь, не використовувати для годівлі тварин відходи харчування, привезенні звідти. Благополуччя наших тварин залежить лише від нас.

     В разі падежу або захворювання свиней, необхідно звертатися за телефоном «гарячої лінії» Снігурівської районної державної лікарні ветеринарної медицини 2-15-87 цілодобово.

PostHeaderIcon Комунальне підприємство “Снігурівський комунальник” інформує

        Реагуючи на скарги мешканців вулиці Веселкова щодо слабкого тиску водопостачання у літній період, комунальне підприємство ”Снігурівський комунальник” проводить поточний ремонт по заміні вуличної водопровідної мережі. Загальна довжина заміни трубопроводу складає 400 метрів. Під час проведення ремонтних робіт підприємство здійснює підвіз води мешканцям вулиці.

PostHeaderIcon «Кольоровий тиждень» в ЗДО №3 «Ромашка»

Колір супроводжує нас всюди з самого народження. Кольори зцілюють, змінюють настрій і внутрішній стан, змушують діяти, розпалюють творчу думку, допомагають зосередитися, заспокоюють.

Зважаючи на зазначене,   у закладі  дошкільної  освіти № 3  «Ромашка» вихователі Бєлогубова С.В., Короленко О.С., Устінова І.В., Александрова Н.В. організували та провели для вихованців Кольоровий тиждень.

Кожен день відповідав певному кольору: понеділок – синій день, вівторок – зелений, середа – червоний, четвер – жовтий, п’ятниця – різнокольоровий. Педагогами щодня проводилися бесіди про кольори, виконувалися вправи,організовувалися різноманітні дидактичні та словесні ігри, ігри з геометричними фігурами, опрацьовувалися вірші, казки, оповідання, створювалися аплікації і малюнки.

Батьки із задоволенням підтримали ідею проведення Кольорового тижня та вдягали діточок в одяг певного кольору,  а вихователі  прикрашали групи кульками та стрічками відповідно до кольору дня.

Кольоровий тиждень пройшов весело й цікаво та надовго запам’ятався дітлахам, батькам, педагогам.

Літній оздоровчий період для дошкільнят триває…

К.Р.Бондаренко

Вихователь-методист ДНЗ № 3

м. Снігурівка

PostHeaderIcon Комунальне підприємство “Снігурівськмй комунальник інформує”

Реагуючи на скарги мешканців міста, підприємство продовжує роботи, направлені на покращення стану снігурівських полів фільтрації.

PostHeaderIcon Увага!

Комунальне підприємство “Снігурівський комунальник” повідомляє, що 14.08.2018  року у зв’язку з  проведенням ремонтних робіт буде відсутнє водопостачання на артсвердловині № 105, у старій частині міста.

Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

© Garant Service

Яндекс.Метрика