Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

PostHeaderIcon Театр в житті дитини

        Розвивати творчі здібності дітей – одне із завдань педагогів. Сприяє цьому театралізована діяльність. Гра драматизація дуже впливає на мову дитини. Дитина засвоює багатства рідної мови, його виражальні засоби, використовує різні інтонації, що відповідають характеру героїв і вчинків, намагається говорити чітко, щоб його всі зрозуміли. Формуючи предметне середовище для самостійної театрально-ігрової діяльності, вихователі врахували  рівень підготовленості дітей до участі в ній, продумали  можливі форми її здійснення, театральний ігровий матеріал (персонажі, елементи декорацій), які покликані збуджувати у дошкільників бажання гратися.

          Саме тому 02.08.2018р. діти молодшої групи запросили вихованців групи раннього віку на драматизацію казки “Солом’яний бичок”, яку вони підготували разом з вихователем Огородник Н.Л.,Михайлюченко Н.П.

          Діти із задоволенням виконували ролі казкових персонажів. В нагороду від вдячних глядачів отримали бурхливі оплески.

PostHeaderIcon Жовтого кольору всюди багато: жовте сонечко, жовті малята

       Свято в дитячому садку це завжди казка, сповнене позитивними емоціями та яскравими кольорами в якій діти стають маленькими творцями добра й краси. Під час проведення  свята «Жовтого кольору» в групі раннього віку були використані  елементи кольоротерапії, як методики покращення здоров’я за допомогою кольорів, педагогічні можливості кольору для розвитку пізнавальних здібностей дітей, мовлення, мислення, пам’яті, уважності та креативності. Діти із задоволенням провели це свято – грали в рухливі  ігри із Сонячним промінчиком, допомагали йому  з нескладними завданнями.

вихователь групи раннього віку ДНЗ №7 Зеленець С.В.

PostHeaderIcon Подорож повітряної кульки

Під час свята «Подорож повітряної кульки»  усі дітки із задоволенням співали пісні, розфарбовували повітряні кульки у різні кольори, танцювали та ділилися кульками з іншими. Завітав до вихованців і Карлсон, який розважав малят іграми та загадками, а на завершення свята дітлахів чекали подарунки.  Під час заходу  присутні отримали позитивний настрій та яскраві емоції.

вихователь молодшої Б групи ДНЗ №7 Огородник Н.Л.

 

PostHeaderIcon Свято квітів «Кольорове літо – квітнуть в лузі квіти»

     Літо – найчарівніша пора для дитячого відпочинку та позитивних емоцій. Саме така була мета свята в дошкільному закладі №7 на тему «Кольорове літо – квітнуть в лузі квіти», яке підготували  Огородник Н.Л., Троян Н.В., Жданова Н.С. для дітей молодшої групи.

     На один день дітлахи поринули у чудову квіткову казку. Розмаїття квітів втілилося в чудові та цікаві композиції, веселі ігри та змістовні вірші. Фантазії дітей не було меж. Всі присутні отримали безліч гарних емоцій та незабутніх вражень.

PostHeaderIcon

Міжнародному  Дню собак  був присвячений день у дошкільному навчальному закладі №7.  Зранку діти розважались на святі, де діти середньої групи під керівництвом вихователя Бучко С.І. у гарних костюмах долматинців намагались донести до малюків, наскільки собаки можуть бути розумними, відданими та сміливими. А  у другій половині дня на малюків чекав цікавий сюрприз – виставка собак, на якій дошкільники познайомились із різними породами собак, тонкощами дресирування та можливостями братів наших менших.  День був  захоплюючим, цікавим, повчальним та незабутнім.

                                                         Вихователь-методист Слободянюк Н.О.

PostHeaderIcon Маленька «Міс фея»

Чарівне та гарне свято відбулося у дошкільному навчальному закладі №7 «Міс Фея». Прекрасні  маленькі феї молодшої групи під керівництвом вихователя Постної Т.К., помічника вихователя Мільковської Н.В., музичного керівника Мись С.Л.  продемонстрували свої вміння у співах, танцях, декламуванні віршів, а справжні джентльмени  їм за допомогою квітів, подарунків та пісень показували свою повагу та прихильність.

                                                                                                                                                   Музичний керівник Мись С.Л.

PostHeaderIcon Звіт керівника ДНЗ №7

У дошкільному навчальному закладі №7 відбулися загальні збори, на яких було заслухано звіт завідувача дошкільним навчальним закладом Лєвшової Ольги Володимирівни «Про роботу керівника дошкільного навчального закладу №7 (ясла-садок) Снігурівської міської ради у 2017/2018 навчальному році», на яких завідувач детально проінформувала присутніх про вжиті заходи щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладу;  соціального захисту, збереження та зміцнення здоров’я вихованців та працівників» впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес, спільну роботу з батьківським комітетом, виконання Закону України «Про звернення громадян» тощо. Батьки мали змогу ознайомитись також із фотозвітом та виставкою інноваційних дидактичних матеріалів.  За результатами голосування роботу керівника дошкільного закладу визнано задовільною.

                                                                       Вихователь-методист  ДНЗ №7 Слободянюк Н.О.

PostHeaderIcon День захисту дітей. Подаруємо дітям посмішку:)

День захисту дітей – то веселкове сонячне літо, наповнене радістю, цікавими іграми, зустрічами з казковими героями, справжніми друзями, це турбота про здоров’я і добробут малечі.

В закладі дошкільної освіти № 7  цього дня весело, змістовно і відпочили, і позмагалися, і погралися наші малюки! Всі учасники отримали безліч позитивних емоцій від свята.

PostHeaderIcon ЧЕРГОВА НАГОРОДА. НАМ Є ЧИМ ПИШАТИСЬ

В грудні 2017 року педагоги закладу прийняли активну участь в Педагогічних профтестах від  Інтернет –порталу рейтингу освітніх закладів України  та набрали найвищу кількість балів, отримавши оцінку «відмінно» заклад нагороджено  медаллю 1-го ступеня за професійну активність педагогічного колективу.

Організатори конкурсу:

1.СОГО  «Український Академічний Центр оцінки  діяльності  та  професійної  відповідності  викладачів  та  педагогів»;

2. ГО  «Просвіта  молоді  України»;

3. «Інтернет-Портал  рейтингу  освітніх  закладів  України».

PostHeaderIcon ХРИСТОС ВОСКРЕС…

Різнобарвні яєчка та писанки, різні конкурси і змагання, чия історія іде ще в стародавність — не тільки в цьому полягає Великдень у дитячому садку. Основне завдання, донести всю важливість свята, лягає на плечі вихователів — розповісти, «що таке добре, а що таке погано», навчити дітей відповідати за свої вчинки.

Уже з початку Великого поcту вихователі ДНЗ №7 готували дітей у дитячому садку до світлого свята і проводили тематичні заняття. Діти  розписували намальовані на папері писанки, складали, хто швидше, розрізані на декілька частин картонні шаблони писанок, грали в музичні ігри «Писанка», «Вгадай у кого писанка?», «Вербич», вивчали великодні вірші.

Частиною Великодніх святкувань стало музичне дозвілля  «Великодня казка», яку підготували музичний керівник Мись С.Л. з педагогами  Огородник Н.Л., Левадною А.М., Штуль О.С., Ждановою Н.С. Діти із задоволенням спілкувались із гостем свята митрофорним протоієреєм настоятелем церкви Миколая літнього отцьом Володимиром про історію Великодніх традицій, водили весняні хороводи, співали пісні про весну та писанки, грали у великодні ігри. Всі залишилися задоволеними і отримали багато незабутніх та позитивних  вражень.

                                     Вихователь-методист ДЗО №7    Н.О.Слободянюк

© Garant Service

Яндекс.Метрика