Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

PostHeaderIcon «Ми не забудемо тебе, Тарасе»

 У закладі дошкільної освіти № 3 стало доброю традицією святкування Шевченківських днів. Цьогоріч активну участь у зазначених заходах взяли вихованці старшої групи «Бджілка» разом з вихователем Устіновою І.В., яка провела відкрите заняття «Ми не забудемо тебе, Тарасе».

Заняття пройшло в урочистій обстановці. Хлопчики й дівчатка знайомились з біографією великого поета, виразно читали вірші, співали. Цікавим сюрпризним моментом був прихід веселої Бджілки (вихователь Тімуш І.І.), яка принесла листа з віршами видатного генія.

Присутні на відкритому показі колеги-педагоги дійшли висновку, що проведе незаняття сприяло вихованню морально-духовних цінностей дошкільників. А діти мали змогу відчули себе нащадками великого Кобзаря, частинками славного українського народу.

К.Р. Бондаренко,

вихователь-методист ЗДО № 3

м. Снігурівка

PostHeaderIcon «Мама – слово найрідніше»

З приходом  березня хочеться сміятися і співати тому, що у цьому місяці відзначається Міжнародний жіночий день.

У закладі дошкільної освіти № 3 «Ромашка» пройшли ранки, присвячені чудовому і ніжному святу. У барвисто оформленному залі діти артистично виконували інсценівки та хореографічні композиції, співалила гідні пісні про маму та бабусю, віршованими виступами дякували їм за любов, підтримку і турботу.

Казкові герої Карлсон, похмура Непогода і красуня-Весна веселилися разом з вихованцями. А мами і бабусі стали активними учасниками конкурсів, спільних таночків та ігор.

Завідувач  Терещук О.В. вітала  присутніх з весняним святом і бажала щастя, миру, успіху, злагоди та весняного настрою.

Наприкінці святкування діти дарували мамам та бабусям власноруч виготовлені подарунки.

Чудові заходи залишили у душах малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів й сонячне тепло.

К.Р. Бондаренко,

вихователь-методист ЗДО № 3

м. Снігурівка

PostHeaderIcon Садок і родина – сім’я єдина

Виховання дітей належить до найдавніших проблем, що їх розв’язати і вирішити прагнуло людство впродовж багатьох історичних періодів. У глибоку давнину виховання вважали чи не одним із найважчих занять, мистецтвом із мистецтв.

«Як сонце і місяць освітлюють землю, так батько з матір’ю повинні освітлювати добрим прикладом свого життя дітей», – писав свого часу видатний педагог С.Полоцький.

Нажаль, багато батьків недостатньо обізнані з психолого-педагогічною літературою, з сучасними проблемами розвитку та виховання дітей.

 Тому у нашому  закладі дошкільної освіти  № 2, у всіх вікових  групах пройшли нетрадиційні батьківські збори  «Садок і родина – сім’я єдина», з метою знайомства з батьками вихованців, сприянню дружної атмосфери, заохочення батьків до бажання працювати в групі, довіряти один одному, розширення контактів між дошкільним навчальним закладом і батьками.

На зборах батьки дізналися  про рівень досягнень і розвитку своєї дитини, про  різноманітні захоплення, нових друзів. Більше того, вони дізналися на зборах про взаємини дітей у групі, зрозуміли, наскільки успішно їхня дитина вписується в колектив, оцінили відповідність власної дитини загальноприйнятим нормам. Вихователі разом із батьками обговорювали, що необхідно виховати, розвинути в дитині, підкреслюючи її неповторність, індивідуальність. Також на збори запросили райнного психолога Клапчук Ю.В., яка надала батькам психологічні консультації з приводу агресії дітей.

Використання нетрадиційних форм взаємодії сприяє підвищенню зацікавленості батьків і забезпечує підвищення педагогічної культури батьків і рівень сімейного виховання.

Збори пройшли в теплій дружній атмосфері, адміністрація ЗДО подякувала батькам за те, що вони не байдужі до життя діток в садочку, наголосила на розширенні форм роботи із родинами вихованців .

Л.Бенько

вихователь-методист

ДНЗ № 2, м.Снігурівка

 

PostHeaderIcon Свято стрітення у ЗДО № 3

15 лютого  у закладі дошкільної освіти № 3 святкували славне свято Стрітення. Цікаве, пізнавальне  дійство підготували вихователь  Кісліченко Н.М. та музичний керівник Біла Л.О.  разом з вихованцями старшої групи «Бджілка».

Дошкільники ознайомилися із історією свята, народними традиціями його відзначення. Потім до малят завітали в гості квітуча Весна (вихователь Бєй Н.І.) та поважна пані Зима (вихователь Александрова Н.В.), які сперечалися, хто з них важливіша. Діти із задоволенням співали пісні про зимові розваги та наближення весни, грали в рухливу гру «Збери картину», виконували таночки із Зимою і Весною.

Наприкінці свята Зимонька побажала малятам всього самого найкращого, а красуня-Весна пригостила солодкими жайворонками.

Радісне і веселе свято залишило у дітей чудові  враження та незабутні спогади.

К.Р. Бондаренко,

вихователь-методист ЗДО № 3

м. Снігурівка

PostHeaderIcon Свято Стрітення в ДЗО № 2

15 лютого 2018 року в  закладі дошкільної освіти № 2 святкували славне свято Стрітення «Лютує зима в лютому, але дарма, бо вже йде не до холоду, а до тепла».

В народіце свято означає зустріч Зими із Весною. Діти старшої групи разом із вихователем Старчевою С.О. із задоволенням приймали участь у святковому дійстві.

Приходу Зими раділи всі малятка, бо кожен любить зимові ігри, розваги.

Прихід Весни не був несподіванкою. Як радісно відчувати тепло сонця, спів пташок, появу тендітних квіточок.

З Весною хороводи водили, у ігри грали, танцювали, квіточки складали.

Протистояння Зими і Весни відбувалась у боротьбі за владу над природою в майбутньому. Із цього двобою Весна вийшла переможницею, звичайно ж завдяки підтримці наших вихованців.

В цьому році свято Стрітення співпало з Масляною, а оскільки Масляна приходить не з пустими руками, а з млинцями масляними, то підвеселу українську народну музику господиня Масляна (Кисіль А.С.) пригостила всіх учасників святкування приготовленими млинцями, ­жовтими, круглими, гарячими, як сонце.

Дорослі та малята були в захваті від свята, до групп пішли в веселому настрої.

Свято відбулося. Воно подарувало гарний настій, задоволення діткам і фотографії на згадку.

Л.Бенько

вихователь-методист

ДЗО № 2, м.Снігурівка

PostHeaderIcon Екологічна акція «Здай батарейку – збережи довкілля»

У наш час збереження чистоти навколишнього середовища є однією з головних проблем  суспільства.  У повсякденному житті  батарейки вкрай важливі для більшості людей. Але після відпрацювання свого терміну  їх знаходження у навколишньому середовищі може спричинити непередбачувані наслідки.

Наприкінці січня 2018 року у закладі дошкільної освіти № 3 було проведено екологічну акцію «Здай батарейку – збережи довкілля» з ініціативи вихователя Короленко О.С.  Колектив садочку,  вихованці та їх батьки фасували різноманітні використані батарейки у власноруч виготовлені контейнери з наліпками задля відправлення на переробку до державного підприємства «Аргентум» у м. Львові. За отриманні кошти буде придбано насіння квітів для озеленення ділянки ЗДО.

Проведений захід розкрив шляхи  розв¢язання  екологічних проблем, підвищив рівень екологічної свідомості, виховав бажання збереження чистоти довкілля як у дітей, так і дорослих.

Бондаренко К.Р.,

вихователь-методист

ЗДО №3 м. Снігурівка

PostHeaderIcon Екологічний тренінг з вихователями

Актуальність проблемие кологічного виховання людини сьогодні вже ніким не ставиться під сумнів. Екологічна культура виступає як особливий вид загальнолюдської культури. Однією з найактуальніших проблем сучасності є взаємодія людини з природою. Важливим аспектом у вирішенні проблеми збереження природних ресурсів є освіта людей в області навколишнього середовища, екологічне виховання всього населення, а особливо підростаючого покоління.

Тому так важливо в наш час дати малюкам – дошкільнятам якнайбільше знань про збереженн янавколишнього. Екологічна культура формується у дошкільному віці, коли діти ознайомлюються з особливостями навколишнього середовища. А щоб навчити дітлахів потрібно, щоб і педагог був компетентним у цьому питанні.

31.01.2018 в  закладі дошкільної освіти № 2 згідно річного плану був проведений тренінг з вихователями «Екологічне виховання дітей дошкільного віку». Метою даної форми роботи було уточнення сутності поняття «екологічне виховання», а також систему понять, що співвідносяться з цією категорією, довести важливість і необхідність екологічного виховання. Адже екологічне виховання – це організований і цілеспрямований процес формування системи наукових знань про природу і суспільство, поглядів і переконань, що забезпечують становлення відповідального ставлення до природи, реальним показником якого є практичні дії по відношенню до природного середовища, що відповідають нормам людської моральності.

Вихователіпід час тренінгу показали свої знання про життя рослин, пташок, тварин; проявляли творчість, винахідливість, екологічне знання, що сприяло становленню екологічного мислення, розвитку навичок самостійного пошуку знань, самопізнанню. По закінченню дійшли висновку, що поняття «природа» — містке і багатогранне. Без природи життя неможливе. Природа без людини обійтися може, а людина — ні. Це – аксіома. Виховання без природи теж немислиме.

Л.Бенько

вихователь-методист

ДЗО № 2, м.Снігурівка

PostHeaderIcon ВІДКРИТИЙ ПОКАЗ У ЗДО №3

Одним з пріоритетних напрямків своєї роботи педагоги Снігурівського закладу дошкільної освіти № 3 вважають формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я.

З цією метою відбувся відкритий перегляд заняття з валеології «Міцне серце – здорова людина», проведене вихователем Кісліченко Н.М., яка атестується у поточному році. На заході були присутні педагоги й медична сестра закладу.

Вихованці старшої групи «Бджілка», одягнені у білі халатики, перетворились на маленьких інтернів, які знайомили  присутніх з внутрішнім органом – серцем, його важливістю для організму. Вихованці грали в дидактичні й рухливі ігри «Яке буває серце», «Склади ціле», «Роздягни банан від кожушку», «Малюки-здоров’ячки». Під музичний супровід провели дослід «Як працює серце», проявляючи свою  кмітливість, уважність, наполегливість.

Медична сестра ЗДО Вілкова К.В. ознайомила дітей з приладом для вимірювання артеріального тиску – тонометром.

Наприкінці заняття за гарні знання вихованці отримали значки  у вигляді сердечок.

На підсумковому обговоренні показу колеги дійшли висновку, що заняття проведено Кісліченко Н.М.  на рівні, що відповідає високому.

 К.Р. Бондаренко, вихователь- методист

                                   ЗДО № 3 м. Снігурівка

PostHeaderIcon «Намалюй свою мрію»

  З метою активізації зацікавленості  дітей дошкільного віку сільськогосподарською працею і розкриття творчих здібностей дошкільнят ТОВ «Техніка і Технології»  проведено І етап  Всеукраїнського  конкурсу «Намалюй свою  мрію».

Вихователі закладу дошкільної освіти № 3 міста Снігурівка разом з вихованцями долучилися до участі у зазначеному конкурсі. Малята із захопленням малювали свої мрії та створювали комікси на задану тематику.

У конкурсі взяли участь Тімуш А., Яшин М., Могилянська І., Номировська П. (вихователь Кісліченко Н.М.);  Могилянський А., Войчишина В., Маврич Я.,  Перевощикова А.,  Олексієнко Д., Могилянський А. (вихователь Устінова І.В.).

Усіх переможців було нагороджено відзнаками та пам’ятними подарунками. А Бардіж Настя, вихованка середньої групи, (вихователь Ігнатченко Н.В.), разом з відзнакою, отримала книгу «Пес на ім’я Мані, або абетка грошей».

Вітаємо з перемогою маленьких учасників та бажаємо успіхів у здійсненні власних мрій!

 К.Р. Бондаренко, вихователь- методист

                                   ЗДО № 3 м. Снігурівка

PostHeaderIcon Виставка новорічних ялинок

Для малюків Новорічні свята починаються саме з прикрашення зеленої красуні-ялинки. Задля здійснення святкових побажань у другій молодшій групі «Сонечко» ЗДО № 3 (вихователь Бєлогубова С.В.) проведено виставку «Ялиночка-красунечка».

Батьки і діти з великою відповідальністю поставились до умов конкурсу. І ось надзвичайні ялинки з мішури, паперу, серветок, ниток, прикрашені намистом, бісером, кульками, шишками та сніжинками з’явились у групі, наповнюючи  атмосферу чарівністю та святковим настроєм. Діти з цікавістю розглядали кожну композицію і з гордістю розповідали про свою.

Компетентне журі визначило переможців. А символічні нагороди отримали всі учасники виставки.

Завідувач закладу Терещук О.В. побажала, щоб новорічні красуні принесли радість і святковий настрій у кожен дім й виконали найпотаємніші бажання.

К.Р. Бондаренко,

вихователь- методист ЗДО № 3

міста Снігурівка

© Garant Service

Яндекс.Метрика