Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

PostHeaderIcon

Коли не вистачає розуму.

Вранці 27 листопада 2017 року працівники Снігурівської міської ради, а також перехожі, які прямували по своїм справам по вулиці Жовтневій, спостерігали наслідки акту цинічного та потворного вандалізму:

IMG_20171127_075153 IMG_20171127_075204 IMG_20171127_075246 IMG_20171127_075328

Подібною, як виявилося, є ситуація біля Будинку творчості дітей та юнацтва.

У Снігурівці неодноразово мали місце випадки псування різноманітного майна територіальної громади та приватної власності: перекинуті сміттєві баки, понівечені дорожні знаки, вибиті шибки, розмальовані стіни тощо. Цього разу “жертвами” чомусь стали ні в чому не винуваті деревця, в тому числі ті, які були висаджені цього року. Мабуть марно шукати в цих діях якусь логіку. Очевидно, що це черговий прояв неповажного ставлення до власного міста окремих представників виду ”людини розумної”, у яких, напевно, природні еволюційні процеси зупинилися на початковому етапі. Ці ж самі особи через певний час на кожному куті із споживацькою позицією та, зображуючи праведний гнів, будуть розповідати, що місцева влада нічого не робить, а в Снігурівці та Україні все погано. Зрозуміло, що марно взивати до їхньої совісті (якщо вона взагалі є), дуже хотілося б тільки, щоб вони отримали справедливе покарання.

PostHeaderIcon Кожна дитина має право на сім’ю.

     1337071576

Кожна дитина має право на виховання в сімейному оточенні незалежно від того, чи може її біологічна родина забезпечити нормальні умови життя й виховання, чи виконують належним чином свої обов’язки батьки.

         Лише сім’я створює для дитини життєво необхідні умови для виховання та соціалізації. Вона є джерелом любові, поваги, солідарності та прихильності – тим, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.

          На території м.Снігурівка проживає 25 сімей, в яких під опікою виховуються 36 дітей з категорії дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 2 прийомні сім’ї, в яких виховуються 2 дітей.

          Опікуни/піклувальники та прийомні батьки створили для дітей належні умови для виховання, навчання та розвитку, щоб назавжди стерти з їх пам’яті важкі хвилини, часи, дні та роки їх життя.

           Вже третій рік поспіль 30 вересня в Україні відзначається День усиновлення. З нагоди цього свята вітаємо наших опікунів та прийомних батьків, бажаємо їм витримки, здоров’я, сили, родинного затишку, благополуччя і злагоди.

PostHeaderIcon 24 липня День народження відзначає депутат міської ради Чернов Павло Анатолійович.

Шановний Павле Анатолійовичу!

Щиро вітаю Вас із нагоди Дня народження! Сердечно зичу Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра. Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.

С повагою, міський голова Голобля Л.М.

lisanim16

PostHeaderIcon Увага!

Комунальне підприємство “Снігурівський комунальник” повідомляє, що 12.07.2017  року у зв’язку з  відсутністю електропостачання буде відсутнє водопостачання на артсвердловині «Кримки» у мікрорайоні «Птахофабрика».

Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

PostHeaderIcon 25 червня – День молоді

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – день позитиву і веселощів, надій і сподівань, натхнення і можливостей.

Молодість – фундамент майбутнього життя, це той рубіж, коли кожна перемога стає запорукою великого життєвого успіху, тому важливо використати всі переваги цієї чудової миті.

Бажаю молодому поколінню бути розумними і активними, наполегливими і енергійними, впевненими у своїх силах. Учіться, враховуйте досвід старших, працюйте над собою, досягайте успіхів, радійте життю, кохайте, дерзайте і обов’язково перемагайте!                                                                                                                                          Секретар міської ради Андрющенко Т.Г.266811_1

PostHeaderIcon УВАГА!

За інформацією філії Снігурівського району ПАТ “Миколаївобленерго” 16.06.-17.06.2017 р. з 9.00 по 17.00 буде відключено електропостачання по вулицям Потьомкіна, Черкаській, Світлій, Зоряній, Іди Лауди (з 28 по 80 будинки), 412 Дивізії, Волошковій.

 

PostHeaderIcon УВАГА!

КП  “Снігурівський комунальник” повідомляє  про відсутність 08.06.2017 року водопостачання в районі Птахофабрики у зв’язку із зупиненням насосної станції Кримки із-за відключення електроенергії.

PostHeaderIcon Збори колективу ДНЗ №7, батьків та громадськості

Протокол  загальних зборів

колективу дошкільного навчального закладу №7,

батьків та громадськості

                                                                                                                            01.06 .2017р.

Присутні: батьки , колектив днз

Голова зборів: Бучко С.І.

Секретар: Огородник Н.Л

Лічильна комісія: Колісніченко Л.С.

Матрунецька І.В.

Яновська Ю.В.

 

Порядок денний

 

 1. Звіт завідувача ДНЗ№ 7 Лєвшової О.В. перед колективом, батьками та громадськістю « Про роботу керівника дошкільного навчального закладу № 7 Снігурівської міської ради у 2016/2017 навчальному році» – до 40хв.
 2. Вибір форми голосування
 3. 3. Прийняття рішення загальних зборів – до 10хв.

 

По першому питанню слухали керівника дошкільного навчального закладу №7 Лєвшову О.В., яка проінформувала присутніх про діяльність дошкільного навчального закладу №7 в 2016-2017 навчальному році.

По другому питанню із запропонованих форм голосування «таємне» та «відкрите» одноголосно обрали «відкрите голосування»

По третьому питанню ухвалили:

 1. Визнати роботу керівника дошкільним навчальним закладом №7 Лєвшової О.В задовільною.
 2. Клопотати перед відділом освіти Снігурівської райдержадміністрації про моральне заохочення завідувача ДНЗ Лєвшової О.В. за виконану роботу потягом 2016-2017 навчального року.

 

Голова: Бучко С.І

Секретар: Огородник Н.Л.

 

20170601_130300 (1)

 

 

 

 

 

PostHeaderIcon Увага!

Комунальне підприємство “Снігурівський комунальник” повідомляє, що 20.04.2017 року у зв’язку з  проведенням ремонтних робіт буде відсутнє водопостачання  в мікрорайоні «Птахофабрики» до закінчення ремонтних робіт.

Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

PostHeaderIcon

20.04.2017 року о 14:00 годині в приміщенні актової зали Снігурівської районної ради за адресою вул. Центральна (Леніна), 72 відбудеться ХХІV позачергова сесія Снігурівської міської ради 7 скликання, на розгляд якої виносяться такі питання:

 1. Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської ради на 2017 рік.
 2. Про звіт голови постійної комісії міської ради з питань законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та регуляторної політики.
 3. Про організацію звітів депутатів Снігурівської міської ради 7 скликання.
 4. Про внесення доповнення до структури працівників Снігурівської міської ради.
 5. Про внесення змін до Додатку 1 до рішення ХХ позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 20.01.2017 року № 3 “Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб на території м. Снігурівка”.

Земельні питання.

 1. Про внесення доповнень в додаток до рішення № 18 ХVІІІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 08.12.2016 року «Про затвердження заходів по виконанню Програми розвитку земельних відносин по Снігурівській міській раді на 2017 рік».
 2. Про надання дозволу громадянці України Середі Л.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Некрасова, 101.
 3. Про надання дозволу громадянину України Колестнику В.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови та для ведення індивідуального садівництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Расветівська, 46
 4. Про надання дозволу Булаху О.Л. на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів із земель комунальної власності по вул. Суворова, 41 «а» в м. Снігурівка Миколаївської області
 5. Про встановлення ставки орендної плати за користування земельною ділянкою та передачу в оренду строком на _______ років ПрАТ «МТС Україна» земельної ділянки для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій із земель комунальної власності, яка знаходиться по вул. Центральній, 135 в м. Снігурівка Миколаївської області
 6.  Про встановлення ставки орендної плати за користування земельною ділянкою ПрАТ «МТС Україна» для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій із земель комунальної власності, яка знаходиться по вул. Центральній, 22 в м. Снігурівка Миколаївської області
 7. Про внесення змін до рішення LХVІІІ сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 25 вересня 2014 року № 20 «Про передачу в оренду земельної ділянки ФОП Гвоздьовій Т.А. для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 77»
 8. Про надання дозволу громадянці України Заєць В.О. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Плієва, 35
 9. Про надання дозволу громадянці України Чуприні С.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови та для ведення індивідуального садівництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Янтарна, 12
 10. Про внесення змін до рішення ІV сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 23 грудня 2015 року № 38 «Про надання дозволу громадянину України Назарову Ю.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. ім. лікаря Горбурова, 23 (вул. Червоноармійська, 23)»
 11. Про надання дозволу Снігурівській міській раді на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій із земель комунальної власності по вул. Центральній, 22 в м. Снігурівка Миколаївської області.
 1. Про преміювання секретаря міської ради Андрющенко Т.Г
 2. Про преміювання першого заступника міського голови Бойко І.В.
 1. Інформація про розробку звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки щодо відведення її у власність громадянці України Гордієнко С.Й. шляхом викупу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ізземель громадськоїзабудови комунальної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка,вул. 200-річчя Снігурівки, 99.
 2. Інформація про стан надходження орендної плати за земельні ділянки в межах м. Снігурівка.
 3. Розгляд заяви Шумік В.І. стосовно винесення на сесію Снігурівської міської ради проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну сумісну власність громадянам Шумік В.І. та Шумік Г.В. для ведення особистого селянського господарства по вул. Потьомкіна 13/2 в м. Снігурівка Миколаївської обл.

Різне.

© Garant Service

Яндекс.Метрика